מכבי תא רוצה לא לקלקל

המלצת WINNER לליגה הלאומית בכדוריד: אחרי הניצחון הגדול על מכבי ראשון לציון, צפויה מכבי ת"א להשיג ניצחון נוסף מול נס ציונה החלשה, שסיימה במחזור האחרון רק בתיקו מול אשדוד

יום שישי 18 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב תשחק אחר הצהריים בחוץ נגד נס ציונה, במסגרת המחזור הרביעי בליגה הלאומית בכדוריד. בשבוע שעבר ניצחה מכבי ת"א 25:30 את האלופה מכבי ראשון לציון, וכעת חניכיו של אבי רש רוצים להשיג ניצחון נוסף - הפעם על חשבון היריבה החלשה מנס ציונה.

המארחת ספגה שני הפסדים בליגה הלאומית מול בני הרצליה ואס"א ת"א, שני הפסדי בית. במחזור האחרון היא יצאה למשחק חוץ מול הפועל אשדוד, הקבוצה החלשה ביותר בליגה, וסיימה רק בתיקו 22:22, כך שברור שהיתרון הוא של התל-אביבים המועמדים להשיג ניצחון גם בפער גבוה מהליין.

איציק חליפי ממכבי ת"א חולה, אך הוא צפוי להשתלב במשחק וכך גם בוריס גרג מנס ציונה שצפוי לשחק גם הוא למרות מחלה.

אבי רש, מאמנה של מכבי תל אביב אמר: "הניצחון על מכבי ראשון לציון הכניס בנו הרבה בטחון. נס ציונה בנויה על הזרים שלה מסרביה, אבל אנחנו צריכים להמשיך במומנטום ולנצח".

בנס ציונה ישנה התרגשות גדולה מאחר והמשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט. המאמן גיל סגל התייחס גם הוא להתמודדות: "זה משחק קשה מאוד מול קבוצה טובה. אני בטוח שתהיה התרגשות של השחקנים, בעיקר בשל השידור בטלוויזיה, אבל אנחנו צריכים לעשות את שלנו ולנסות להפתיע".

המשחק הועבר לאולם הגדול בנס ציונה עקב שידור הטלוויזיה, דבר שמפחית עוד יותר את הסיכויים של נס ציונה להפתיע. 

משחק 4: א.כ. נס ציונה (6+) - מכבי תל אביב. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8