משחק לא צפוי

המלצת WINNER לליגת הצ'מפיונשיפ: ברנלי היא אולי הקבוצה הכי פחות צפויה בליגת המשנה באנגליה. לידס גם היא מאוד לא יציבה, אך שמה לעצמה מטרה ללכת עד הסוף בתקווה לשוב כבר בעונה הבאה לפרמיירליג

שבת 19 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
ברנלי במקום ה-18 בליגת המשנה באנגליה, ליגת הצ'מפיונשיפ ואילו לידס במקום השביעי, מלאת שאיפות לחזור לימי התהילה ולשוב לפרמייר ליג. בשבת הן ייפגשו.

ברנלי אחרי שלושה משחקים שנגמרו ב-3-1. הראשון היה ניצחון על בלקפול כשאחרי זה הגיעו הפסדים בבית ללסטר ובחוץ לבריסטול סיטי. ברנלי היא הקבוצה הכי בלתי צפויה בליגה וממש אי אפשר לדעת איך יראה המשחק הקרוב שלה - הצגה גדולה או נפילה מהדהדת.

לידס בירידה בשלושת המשחקים האחרונים. כאמור, לקבוצה שאיפות לשוב בהקדם האפשרי לליגה הבכירה, אך עליה להראות יציבות ועליונות לכל אורך העונה ולא לפרקים בלבד. בארבעת המשחקים האחרונים היא רשמה הפסד בבירמינגהאם, תיקו מול קרדיף והפסד לבלקפול - שניהם בבית, ובמחזור האחרון ניצחון  0-1 על לסטר בחוץ.

הסיבה לחוסר היציבות היא פציעות השוערים שלהם, פול רצ׳ובקה ואנדי לנודרגן. אלכס מקארת׳י הגיע בהשאלה מרידינג כדי לעמוד בשער ואנו מעריכים כי צירופו בהחלט עשוי לסייע לאורחת הערב לעלות על דרך המלך.

משחק 72: ברנלי - לידס. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8