חומת ברלין

המלצת WINNER לליגה הגרמנית השנייה: אוניון ברלין אמנם מעט רחוקה מהצמרת, אך מדובר בקבוצת בית חזקה במיוחד. היום היא תארח במבצרה את מוליכת הטבלה, פורטונה דיסלדורף

שבת 19 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
 14 מחזורים חלפו בליגת המשנה בגרמניה ודיסלדורף ממשיכה לצעוד בפסגה, עדיין ללא הפסד. הראשונה בטבלה השיגה 34 נקודות ב-14 המחזורים, עם 10 ניצחונות ו-3 תיקו. היום היא מתארחת בשבת אצל אוניון ברלין שממוקמת שביעית בטבלה, במאזנה 21 נקודות.

ברלין חוזרת מהפגרה אחרי שבמשחק הליגה האחרון בתחילת החודש השיגה ניצחון חוץ ראשון בליגה מול בראונשוויג, בשיעור 2-1. לקבוצה המאזן הביתי הרביעי הכי טוב בליגה, ובאמצע השבוע היא ניצחה במשחק אימון 0-1 את נבחרת אזרביג׳אן.

דיסלדורף אחרי שבעה ניצחונות משמונה משחקים לאחרונה, בליגה ובגביע. במשחק האחרון היא ניצחה בביתה 1:2 את דרזדן. רניסב ג׳ובנוביץ׳ הבקיע את שער הניצחון בזמן פציעות.

באמצע השבוע ערכה הקבוצה משחק אימון מול אוטרכט מהליגה ההולנדית הראשונה, משחק שהסתיים בתיקו משמים ללא שערים, 0:0. כאמור, היא ניצבת בפסגה שם יש לה 2 נקודות יתרון על פני השנייה, איינטרכט פרנקפורט. 

סימון טרודה הפצוע יעדר בברלין ואילו נורברט מילר יעדר בדיסלדורף. בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה מול יוניון ברלין - דיסלדורף הפסידה בהפרש של שער. אנו מהמרים שבסיום המשחק כל קבוצה תיקח איתה נקודה.

משחק 65:  אוניון ברלין - פורטונה דיסלדורף . ההימור: X

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f