אז מה אם הסתיימה לה העונה

המלצת ווינר לליגה הברזילאית: סארה מאמינה בכוחה להישאר בליגה. הערב היא פוגשת את גרמיו שלמעשה סיימה את העונה ולא נשארו לה מטרות להילחם עליהן. כל מה ששחקניה רוצים זה לסיים את העונה לפני יריבתם אינטרנסיונל

שבת 19 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
גרמיו וסארה ייפגשו הערב למשחק במסגרת המחזור ה-36 בליגה הברזילאית. גרמיו במקום ה-11 בליגה הברזילאית ואילו סארה במקום ה-18, מקווה מאוד להיחלץ מהקו האדום בשלושת המחזורים שנותרו. ערב המחזור קרוזיירו היא זו שנמצאת בחוף המבטחים שבמקום ה-16, עם 3 נקודות מעל סארה ונקודה מעל פארננסה שבמקום ה-17.

 ברנדאו המורחק יעדר בגרמיו, בעוד סארה תיאלץ להסתדר ללא פבריציו המורחק וארבעת הפצועים אנריקו, רודני, ויסנטה ואדילסון שלא שיחקו כבר שבועיים.

 גרמיו למעשה סיימה את העונה ולא נשארו לה מטרות להילחם עליהן. כל מה שהם רוצים זה לסיים את העונה לפני יריבתם אינטרנסיונל, ויש להם התקפה טובה שתסייע להם בכך - כפי שהוכיח במשחק ההפסד האחרון שלהם-  4-5 לפלומיננזה, באחד המשחקים היותר מטורפים שנראו השנה.

סארה המסובכת בתחתית לא מחזיקה בסיכויים גבוהים מדי לשרוד את העונה. במשחק האחרון היא הפסידה בבית 0-1 למוליכת הטבלה קורינתיאנס, ושוב עשתה טעויות קריטיות למרות ששיחקה טוב - את שער ההפסד היא ספגה בדקה ה-80.

גרמיו הפסידה 0-3 בסיבוב הקודם בסארה. תשעת המשחקים ביניהם עד כה נגמרו בשלושה ניצחונות לכל קבוצה ושלושה תיקו. היום תגיע ההכרעה במפגשים ביניהן - למרות היכולת הרעה בשבועות האחרונים, בכל זאת גרמיו קבוצה איכותית יותר ומול קבוצה חלשה כמו סארה היא צריכה לקחת את הנקודות.

משחק 228: גרמיו - סארה. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק