גולדהאר, מכרו לך חתול בשק

לא ברור לי מה היתה הלהיטות של הבעלים הקנדי להיכנס למכבי תל אביב - מועדון שאוכל את עצמו מבפנים כבר עשרים שנה ופשוט אי אפשר להצליח בו כבעלים

יום ראשון 20 נובמבר 2011
שלמה חסיד

 מי שבאמת היה מופתע מהתוצאה של מכבי תל אביב בעכו - שיקום. הכתובת היתה כתובה על הקיר כבר מזמן, ותסמכו על מיץ' גולדהאר שהיה מי שתירגם לו אותה בשיחה טרנס אטלנטית.

די כואב הלב על גולדהאר. יהודי עם לב חם שבא למזרח התיכון הגועש בשביל לעשות קצת גוד טיים לאורי משיח, שי מזרחי, דן מרגלית ועוד עשרות אלפי אוהדי מכבי תל אביב. ומה יצא מזה? אגיד את זה ככה בפשטות - אני לא הייתי מתחלף איתו, וגם אם הייתי במקומו - לא הייתי בא בשבוע הבא לדרבי.

אין לי יותר מדי טענות למוטי איוניר. איוניר הוא מאמן סביר, אמנם לא עילוי גדול אבל גם לא נפל. ובמקום שבו נכשלו מאמנים תותחים כמו רן בן שמעון או יוסי מזרחי - ממנו לא ציפיתי לגדולות ולכן גם לא התאכזבתי.

עד עכשיו כולם טענו שאבי נמני מפרק את מכבי תל אביב מבפנים. עכשיו אבי נמני כבר לא יכול לסדר כרטיס הזמנה למכבי תל אביב אפילו כשהיא משחקת נגד בית"ר ירושלים המצחיקה - ומכבי עדיין מקבלת בראש, בתשלום מראש. אז מה בכל צריך לעשות? אני הייתי מפרק את הכול ומרכיב מחדש.

הייתי משחרר בינואר את כל הפארטי גירל'ז כמו ברק יצחקי, גל אלברמן ושאר מועדון גל הזהב, ומעתה והלאה מעלה רק צעירים בני עשרים שיאכלו את הדשא. נראה לי שזו הנוחסא היחידה שבה מכבי יכולה להימלט מהפסד נוסף להפועל בדרבי הקרב ובא.  

אלא שזה לא יקרה. במכבי יאיימו ולא יקיימו. ימשיכו לעשות שטויות ויקוו שמישהו כבר יסיר את הקללה. הימור שלי: איוניר לא יצליח בכישוף. מישהו אחר כן יצליח? האמת, כבר די קשה להאמין.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b