פילי תנסה להפתיע

המלצת WINNER לליגת ה- NFL: ניו יורק ג'איינטס ופילדפיה איגלס ייפגשו למשחק במסגרת המחזור ה-10. לניו יורק שישה ניצחונות ושלושה הפסדים עד כה, בעוד פילי מחזיקה במאזן הפוך

יום ראשון 20 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
ניו יורק ג'איינטס ופילדפיה איגלס יתמודדו ביניהן הלילה (בין ראשון לשני) למשחק במסגרת המחזור ה-10 ב- NFL.

ניו יורק במאזן של שישה ניצחונות ושלושה הפסדים עד כה, כשבשבוע שעבר הפסידה 27-20 לסן פרנסיסקו. צפויה לה בעיה הלילה עם לסון מקוי מפילי, שקבע עד כה 12 טאצ'דאוונס - המספר הגבוה בליגה, והבקיע בכל אחד מתשעת המשחקים ששוחקו עד עכשיו. 

פילדלפיה עם שלושה ניצחונות ושישה הפסדים עד עכשיו, ובמשחק הביתי האחרון שלה נכנעה ב-14 נקודות הפרש לאריזונה. הנתון המדהים הוא שבחמישה מתוך שישה משחקים בהם רשמה פילי הפסד, היה זה דווקא אחרי שהיא הובילה ברבע הרביעי. 

הלילה פילי היא יוצאת למשחק חוץ קשה מול הג'איינטס, שהולכים ומשתפרים ככל שהליגה מתקדמת. בנוסף, מיכאל ויק - כוכב וקווטרבק האיגלס - לא ישחק, כאשר את מקומו יתפוס וינס יאנג. ואולם, בעיני רבים יאנג נחשב לקווטרבק לא פחות טוב מויק, כך שלא נראה שפילדלפיה כל כך תינזק מהשינוי.  

אחמד ברדשואו מניו יורק יחמיץ את המשחק בגלל פציעה, כך שאלי מנינג יהיה האיש שיצטרך להוביל את הקבוצה לניצחון. הוא עשה את זה מצוין כששתי הקבוצות נפגשו קודם לכן העונה והג'יייאנס שייטו לניצחון 16-29, אבל אין ביטחון שהאיגלס לא יהפכו הפעם את הקערה במשחק שאין חזרה ממנו.

בשנה שעברה במפגש בין שתי הקבוצות, פילי עשתה קאמבק מדהים, השיגה 28 נקודות בשבע הדקות האחרונות וניצחה 31-38. ניו יורק נחשבה לפייבוריטית ברורה מול סיאטל ובכל זאת הפסידה בביתה. ההימור הוא כי פילדלפיה תפתיע ותנצח במשחק. 

משחק מס' 172: ניו יורק ג'איינטס - פילדפיה איגלס (6+). ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9