ננסה לעשות הפתעה

המלצת WINNER ל- NFL: קנזס סיטי צ'יפס תתארח הלילה אצל ניו אינגלנד פטריוטס, כשהיא חולמת על ניצחון מפתיע

יום שני 21 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

ניו אינגלנד פטריוטס וקנזס סיטי צ'יפס יתמודדו ביניהן הלילה (בין שני לשלישי) למשחק במסגרת המחזור ה-10 ב- NFL, ליגת הפוטבול באמריקה. ניו אינגלנד עם שישה ניצחונות ושלושה הפסדים עד כה, כאשר לקנזס חמישה הפסדים וארבעה ניצחונות.

ניו אינגלנד בעלת התקפה טובה יותר משמעותית, כשהיא צוברת 28.8 נק' במשחק. קנזס, מנגד, צוברת 15.7 נק' למשחק. לקנזס גם הגנה פחות טובה - היא סופגת 24.7 נקודות במשחק ואילו ניו אינגלנד סופגת 22.2 נק' במשחק.

ניו אינגלנד טובה בבית - יש לה שלושה ניצחונות והפסד עד כה. קנזס מאוזנת במאזן משחקי החוץ - כשלה שני ניצחונות ושני הפסדים.

מאט קאסל, הקווטרבק של ניו אינגלנד, עשה 1743 יארדים עד כה בליגה, כאשר מקבילו טום ברדי הקווטרבק של קנזס, עשה 3032 יארדים עד כה - כמעט כפול.

מאז 2001 הקבוצות הללו נפגשו ארבע פעמים. ניו אינגלנד ניצחה בשלושה משחקים והפסידה באחד. המשחק האחרון היה ב-7 בספטמבר 2008 וניו אינגלנד ניצחה 10-17. תהיה זו הפתעה מרעישה אם ניו אינגלנד לא תתרגם את יתרונה האיכותי בכל הקטגוריות ותרשום ניצחון צודק במשחק הלילה.

דווין בואו מקנזס אמר: "ניו אינגלנד טובה יותר, אבל בספורט יש תמיד הפתעות ונשתדל לעשות אחת כזו במשחק הלילה". ווס וולקר מניו אינגלנד אמר: "אין אצלנו שאננות, נבוא למשחק כדי לתת את כל מה שיש לנו על מנת להבטיח את הניצחון שלנו".  

 משחק מס' 233: ניו אינגלנד פטריוטס - קנזס סיטי צ'יפס (16+). ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b