פאר שוב גברה על קוזנצובה

מיאמי: הטניסאית הבכירה של ישראל הוכיחה הלילה כי הניצחון על המדורגת שלישית בטורניר לפני חודש באוסטרליה לא היה מקרי כשגברה עליה בשמינית הגמר 4:6, 6:4 ו-3:6

יום שלישי 27 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

שחר פאר עשתה הלילה עוד צעד מדהים בדרכה לצמרת הטניס העולמי כשגברה בשלוש מערכות על סבטלנה קוזנצובה בשמינית גמר טורניר מיאמי (סך פרסים של 3,450,000).

הישראלית המדורגת 16 בעולם ו-14 בטורניר ניצחה את המערכה הראשונה בקלילות הפסידה בשנייה עקב משחק פשוט מעולה של הרוסייה וחזרה מפיגור 3:0 במערכה השלישית בכדי לנצח 3:6 ולהעפיל לרבע הגמר.

מערכה ראשונה

המשחקון הראשון היה צמוד ושחר כבר הגיעה לנקודת שבירה, אבל לא הצליחה לנצל אותה וקוזנצובה עלתה ל-0:1. השתיים שמרו על ההגשה בשלושת המשחקונים הבאים, לפני שפאר שברה ראשונה ל-2:3. קוזנצובה הגיבה מיד בשבירה משלה והשוותה ל-3:3. שחר המשיכה בשלה וניצחה במשחקון  הבא כשהיא שוברת את ההגשה של קוזנצובה בכדי לעלות ל-3:4. פאר הצליחה לשמור על משחק ההגשה שלה ועלתה ל-3:5 במשחקון השמיני במערכה. קוזנצובה הצליחה לשמור על ההגשה, לראשונה מזה ארבעה משחקונים ולצמק ל-4:5, אבל שחר שמרה גם היא על ההגשה וניצחה את המערכה 4:6.

מערכה שנייה

קוזנצובה פתחה טוב את המערכה השנייה ועלתה ל-0:2 מהיר. שחר הראתה אופי, בפעם המי-יודע-כמה, ניצחה ארבעה משחקונים רצופים ועלתה ל-2:4. קוזנצובה לא ויתרה, שברה גם היא בחזרה, הישוותה ל-4:4 והמשיכה ל-4 משחקונים רצופים משלה כדי לנצח 4:6 במערכה השנייה ולהשוות ל-1:1 במערכות.

מערכה שלישית

המערכה השלישית נפתחה באותו אופן בו נפתחה המערכה השנייה עם שבירה מהירה של קוזנצובה בדרך ל-0:2. הרוסייה המשיכה לשחק נפלאה ועלתה ל-0:3 חלק כששחר פאר לא מצליחה לנצח בשלושת המשחקונים הראשונים של המערכה השלישית.

פאר הצליחה לשוב מעט לעצמה במשחקון הרביעי במערכה וצימקה את התוצאה ל-3:1. לא חשבנון שהפייטרית הכי גדולה בספורט שלנו תישבר כל כך בקלות ואכן שחר הוכחה שוב כמה הלב שלה רחב, כששברה את משחקון ההגשה הבא של קוזניצובה וצימקה ל-3:2. פאר המשיכה את הקאמבק הענק שלה וניצחה גם את משחקון ההגשה הבא שלה בכדי להשוות ל-3:3. 

סווטלנה קוזניצובה לא האמינה שזה קורה לה שוב אך הרוסיה איבדה לחלוטין את היתרון המוקדם שלה במערכה השלישית במשחקון השביעי כששחר פאר שברה את ההגשה שלה שוב ועלתה ל-3:4. פאר שעלתה כבר על הגל לעבר הניצחון הצליחה לנצח בקלילות את המשחקון הבא בו הגישה ולעלות ליתרון 3:5. במשחקן האחרון שחר ניצלה את העובדה כי קוזניצובה נשברה מנטאלית וניצחה בקלילות בכדי לנצח 3:6 במערכה ו1:2 במשחק כולו. 

פאר הודחה בזוגות

שעה קלה לאחר הניצחון הגדול עלתה פאר לשחק את משחקה השני הלילה במסגרת טורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה ונסה קינג. הצמד הובס בקלות 0:6 ו-5:7 על ידי הצמד הסינישל יאן וזן והודח מהמשך טורניר הזוגות במיאמי.

פורסם לראשונה: 26/03/07, 23:41

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק