קרב ליטאי במוסקבה

המלצת WINNER לבית ב' ביורוקאפ: חימקי מוסקבה וריגה ייאבקו הערב על ראשות הבית במחזור השני, אך המאצ'אפ המעניין יהיה דווקא על הקווים, שם לכל קבוצה מאמן ליטאי. איך זה יסתיים?

יום שלישי 22 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

שתי הקבוצות ניצחו בשבוע שעבר במחזור הפתיחה של בית ב' ביורוקאפ, כאשר חימקי המארחת ניצחה את שולה הצרפתית בחוץ, בעוד ריגה גברה בביתה על פאוק סלוניקי היוונית.

את הקבוצות מאמנים שני מאמנים ליטאים - כאשר רמונאס בוטאטוס, מאמן ריגה, החליף במרץ האחרון את רימאס קורטינאינטיס - מאמנה הנוכחי של חימקי - על הספסל של ריגה.

בוטאטוס אימן קודם לכן את ז'לגיריס, כאשר קורטינאייטיס זכה ביורוקאפ ב-2009 עם ריטאס וילנה. המשחק האחרון בין שתי הקבוצות היה בליגת ה-vtb בריגה, והרוסים ניצחו 75-85.

טימוטי מוזגוב, הסנטר של חימקי, בלתי ניתן לעצירה מתחת לסלים. חימקי רשמה במשחק שעבר 19 אסיסטים מול 8 אסיסטים בלבד של ריגה, שצריכה לשפר את המשחק הקבוצתי שלה. שתי הקבוצות הפגינו משחק מפוזר ואיבדו הרבה כדורים במשחק הפתיחה של העונה ביורוקאפ בשבוע שעבר, וחייבות לשפר את הנקודה הזו. קורטיס מילאג', הגארד של ריגה, ינסה לעצור את זוראן פלניניץ' - המוח של חימקי.

קורטני סימס מריגה אמר: "לפנינו משחק קשה ביותר, מול קבוצת יורוליג לכל דבר. ניצחון יהיה בונוס מאוד משמעותי בשבילנו". סרגיי מוניה מחימקי אמר: "אנחנו רואים רק ניצחון מול העיניים שלנו. בבית הזה חייבים לשמור על הביתיות כדי להימנע מהדחה".  

חימקי קבוצה מצוינת, שכפי שאמרנו גם בהמלצות קודמות - היא ללא ספק תלך השנה עד הסוף במפעל. למרות זאת, אנו מעריכים שהליין מעט גבוה מדי וממליצים לנסות להמר דווקא על האורחת.

משחק 2: חימקי מוסקבה - ריגה (‎+16). ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק