אז מי יהיה בחצי הגמר?

המלצת WINNER לטורניר המאסטרס בלונדון: רוג'ר פדרר ורפאל נדאל יפגשו כבר בשלב המוקדם של הטורניר היוקרתי באנגליה בשל מיקומם הדועך בצמרת העולמית. לפחות נזכה לנציגות של אחד מהם בחצי הגמר

יום שלישי 22 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

 המשותף לשני הטיטאנים רוג'ר פדרר ורפאל נדאל הוא ששניהם זכו השנה בשלושה טורנירים גדולים, באופן שאולי מעט מפתיע לאור היחלשותם היחסית בשנה האחרונה, אבל השניים נראים כחוזרים לעצמם בתקופה האחרונה ונמצאים בכושר מצוין.

המשחק הערב מבטיח שלפחות אחד משניהם יגיע לשלב חצי הגמר בטורניר היוקרתי הנערך בלונדון, באיצטדיון ה-"או 2". נדאל אחרי ניצחון על מארדי פיש 6-2 3-6 7-3, במשחק צמוד והפכפך שנערך שלוש שעות וסחט ממנו טניס מצוין והרבה מאוד אנרגיות.

פדרר אחרי ניצחון משכנע על ג'ו ווילפריד טסונגה הצרפתי, במשחק צמוד ויפה שבו הוא ניצח 6-2 2-6 6-4. אלא שהמשחק שלו ארך קצת פחות מ-90 דקות,  ומדובר בהבדל משמעותי בעייפות המצטברת.

פדרר זכה בשנה שעברה בטורניר ויש על כתפיו הרבה יותר משקל לפני המשחק, למרות שבשביל נדאל לנצח את יריבו המר זו תמיד משימה חשובה במעל, אשר מצריכה אנרגיות רבות.

נדאל מוביל על פדרר 0:3 ב-2011. נדאל אמר: "כל עולם הטניס מחכה למשחקים האלה, ואני אעשה את הכול על מנת שלא לאכזב את התומכים בי". פדרר אמר: "אין צורך להסביר מה המשחק הזה מסמל עבור שנינו. ברור שתהיה מלחמה קשה על הניצחון".     

משחק 83: רפאל נדאל - רוג'ר פדרר. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8