4 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER, והיום בחרנו להתמקד במשחקים מהגביע האיטלקי והדני

יום חמישי 24 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 178: אנדר/אובר שערים (2-3)- פיורנטינה / אמפולי. ההימור: X (יחס 1.80)

פיורנטינה מדורגת במקום ה-14 בטבלת הליגה האיטלקית, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו מול מילאן בבית, לו קדמו שני הפסדי חוץ ליובנטוס וקייבו וניצחון ביתי על גנואה. אמפולי החלשה מדורגת במקום ה-18 בליגה השניה, והיא הפסידה במשחקה האחרון 3-1 בבית לורונה, זאת אחרי שני ניצחונות על נוסרינה ומודנה ותיקו מול אלבינולפה. 

המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שנתיים, גם במסגרת הגביע, אז ניצחה פיורנטינה אחרי הארכה. בסך הכל ניצחה פיורה בשישה משחקים רצופים את אמפולי, כשזו ניצחה אותה לאחרונה בשנת 1997. לא נראה כי משהו הולך להשתנות היום, פיורנטינה עדיפה בבירור, אך הימור ישיר על פיורנטינה יתן לנו יחס של 1.20, ואנחנו מחפשים יחס מעט יותר גבוה. לדעתנו פיורנטינה יכבשו שניים או שלושה שערים ללא מענה, מה שיתן לנו את הסימון X ביחס השערים.

משחק מס' 201: אנדר/אובר שערים (2-3) - פ.צ. קופנהאגן / נורדסלנד. ההימור: X (יחס 1.80)

השתיים נפגשו למשחק ליגה לפני חודש בו הובקעו ארבעה שערים כשנורדסלנד הפתיעה וניצחה בקופנהאגן את האלופה בתוצאה 3-1. גם לפני כן המשחקים בין השתיים היו מרובי שערים, ברובם בין שניים לשלושה שערים ומקרים בודדים של ארבעה שערים ומעלה. קופנהאגן מוליכה את הטבלה עם 35 נק', נורדסלנד בעקבותיה במקום השני עם 31 נק'. קופנהאגן אחרי הפסד בליגה 2-1 מול ברונדבי, קופנהאגן אחרי ניצחון ביתי 2-0 על סונדריסקה. יהיה משחק צמוד מאוד, יתכן תיקו יתכן ניצחון לקופנהאגן, אנחנו בכל מקרה מהמרים שיכבשו במשחק הזה שני שערים, גג שלושה.

משחק מס' 202: גנואה - בארי. ההימור: 1 (יחס 1.35)

על הניר מדובר במשחק שגנואה לא אמורה להתקל בבעיות, היא מדורגת במקום השמיני בליגה הראשונה, אחרי שני ניצחונות בית רצופים על רומא 2-1 ועל נובארה 1-0, היא תארח היום את בארי שמדורגת במקום ה-12 בליגה השניה כשזו אחרי שתי תוצאות תיקו מול סמפדוריה ומול טורינו ועם ניצחון אחד בלבד במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. המפגש האחרון בין השתיים היה בעונה שעברה, גנואה ניצחה בבית 2-1, במשחק השני הן נפרדו בתיקו מאופס, עונה בה ירדה בארי לליגה השניה. גנואה לדעתי אמורה לעבור את המשוכה הזאת בקלות, הסימון כאן הוא 1.

משחק מס' 227: קליארי - סיינה. ההימור: X (יחס 2.80)

קליארי מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא אחרי שישה משחקים ללא ניצחון. היא מפסידה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה מול אינטר ומול אטלאנטה בחוץ ומול לאציו בבית. היא תארח היום את סיינה שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו גם לא בכושר מרשים, היא לא ממש יציבה. היא מסיימת בתיקו 2-2 מול אטאלנטה במחזור האחרון, זאת אחרי שהפסידה לאודינזה בחוץ והביסה לפני כן את קייבו בבית. המשחק בין השתיים העונה נסתיים בתיקו מאופס. במהלך 14 המפגשים האחרונים בין השתיים, רק משחק אחד הוכרע בחוץ, משחק בו סיינה ניצחה 3-1 את קליארי לפני שתי עונות. השנה שתיהן חלשות, לא יציבות ולמרות שזה משחק בית של קליארי, אני לא חושב שזה יהווה עבורה יתרון היום. אני מהמר שאחרי 90 דק', המשחק הזה לא יוכרע.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9