מוכרחים לשמור על הביתיות

המלצת WINNER ליורוליג: ריאל מדריד תארח את שרלרואה במסגרת המחזור השישי. רודי פרננדז: "חייבים לנצח כדי להבטיח העפלה לטופ 16, אחרת אנחנו עלולים להסתבך"

יום חמישי 24 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור השישי בבית 3 של היורוליג יפגיש הערב (חמישי) את ריאל מדריד ושרלרואה. 
ערב המחזור, הספרדים מדורגים במקום ה-2 בטבלה אחרי שרשמו שלושה ניצחונות ושני הפסדים עד כה, כאשר הבלגים עם ניצחון בודד וארבעה הפסדים נועלים את הטבלה.
מדריד אחרי הופעה יפה בשבוע שעבר מול אפס, בה קלעה 104 נקודות ושעשעה היטב את הקהל עם סגנון הראן אנד גאן הנאה לעין שלה. ריאל מובילה את היורוליג בקליעות, עם ממוצע 90 נק' למשחק. שרלרואה אחרי שלושה הפסדים רצופים במפעל, רוצה לגמול לספרדים על הפסד בהפרש 49 נק' בשנה שעברה.
שרלרואה תשחק בקצב איטי ותנסה לשלוט בריבאונד כדי לנסות ולהפתיע. דמונד מאלט, הגארד של שרלרואה, לא יהנה מחיים קלים מול סרג'יו יול וסרג'יו רודריגז. בעמדת הקלעי אין לבלגלים תשובה לרודי פרננדז המצוין, למרות שיירי וולש ינסה להצר את צעדיו. כריסטוף בגין משרלרואה ינסה לתת גוף לאנטה טומיץ' הסנטר של מדריד. נוביקה ווליקוביץ' פצוע בריאל, כאשר דווין ברויילט פצוע בשרלרואה. 

רודי פרננדז מריאל אמר: "מוכרחים לשמור על הביתיות כדי להבטיח העפלה לטופ 16, אחרת אנחנו עלולים להסתבך". 

יירי וולש משרלרואה אמר: "הפסד שלנו עלול לחסל את הסיכוי שלנו להעפיל לטופ 16. לא נרים ידים, למרות שעל פניו ריאל פייבוריטית. נבוא לתת מלחמה".  

משחק מס' 181: ריאל מדריד - שרלרואה (16+). ההימור: 1

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק