נאנסי תישאר בלתי מנוצחת?

המלצת WINNER ליורוליג: קאנטו מחפשת ניצחון חוץ ראשון במפעל, אבל נאנסי עדיין בלתי מנוצחת בביתה והערב השתיים יפגשו ביניהן למשחק במסגרת המחזור ה-6 במפעל

יום חמישי 24 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

נאנסי תארח הערב (חמישי) את קאנטו למשחק במסגרת המחזור השישי ביורוליג. נאנסי עם שני ניצחונות ושלושה הפסדים בבית א' עד כה, כאשר לקאנטו שלושה ניצחונות ושני הפסדים.

קאנטו מחפשת ניצחון חוץ ראשון במפעל, אבל נאנסי עדיין בלתי מנוצחת בביתה. בבית א' נרשמו רק שלושה הפסדי בית ב-15 משחקים עד עכשיו, כך שאם קאנטו תנצח היא תעשה צעד גדול קדימה, עם מאזן 0-2 על נאנסי, אחרי שניצחה אותה ב-11 נקודות הפרש במשחק הקודם. גם יחס הסלים חשוב מאוד במשחק הזה. ניקולה באטום, הכוכב הצרפתי של נאנסי, נבחר ל-MVP בשני הניצחונות הביתיים של הקבוצה במפעל בסיבוב הראשון.

נאנסי בהרכבה החזק ביותר למשחק, כאשר קאנטו תשחק ללא מרקו סקטיץ'. כמובן שנקודת המפתח במשחק תהיה - האם האיטלקים יצליחו לעצור את ניקולה באטום - מהכשרונות הגדולים בכדורסל האירופי כיום, כולל שחקני NBA. אולימפיאקוס די הקשתה את החיים על בטום בשבוע שעבר, וכעת נראה מה יעשו מולו ולדימיר מיקוב ומנצ'ור מרקושווילי שיעשו עליו שמירה כפולה. ננסי צריכה לעצור את הביג מן של קנטו מרטין לאנן, ונראה כיצד יסתדר מולו אדריאן מורמן, שנמצא באחרונה בכושר פנטסטי. 

ניקולה באטום מנאנסי אמר: "יש אצלנו באולם אווירה מחשמלת. יהיה קשה מאוד לנצח אותנו לעייני הקהל המדהים שלנו. אנחנו מחוייבים לאוהדים ונבוא לתת מלחמה". 

דניס מרקונטו מקאנטו אמר: "זה אחד האולמות הכי ביתיים באירופה. אבל אם ננצח בו זו תהיה הצהרת כוונות רצינית שלנו לגבי העתיד".

 משחק מס' 203: נאנסי - קאנטו (5+). ההימור:  2  

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק