3 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום, אנו ממליצים לכם על משחקים להימור מתכניית הווינר, והיום אנו עם שלוש המלצות שונות

יום שישי 25 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 9: הפועל כפ'ס - הפועל ירושלים. ההימור: X

מאבק בין שתי קבוצות שרוצות בתום העונה לעלות לליגת העל. בינתיים, הפועל ירושלים היא זו שיותר קרובה להשגת מטרה זו מאשר הפועל כפ"ס, שאמנם רק במקום השמיני אבל במרחק של שלוש נקודות בלבד מהפועל ירושלים שבמקום השלישי. 

כפ"ס מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מביסה במחזור האחרון 0-4 את הפועל נצרת עילית בחוץ, זאת אחרי תיקו מאופס מול מכבי ב"ש בבית. 

ירושלים, מנגד, עם רצף של ארבעה ניצחונות, 3-2 במחזור האחרון על בית"ר שמשון, אחרי שפיגרה כבר 2-0. ירושלים ללא הפסד במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה ועם הפסד אחד במהלך תשעת המשחקים האחרונים. עידן טל יעדר היום בהפועל ירושלים אחרי שהורחק בתוספת הזמן במשחק האחרון. מתי אברהם להט עם שלושער במשחק מול שמשון, כאשר מנגד יש את וויליאם שכבש שלושער בעצמו מול נצרת עילית. 

צמד המפגשים האחרון בין השתיים היה לפני שנתיים. בכפ"ס ניצחה ירושלים 1-2, אך נכנעה לה בסיבוב השני 1-0 בטדי. כפ"ס עדיפה כאן בבירור אך לדעתנו, ירושלים בתנופה מצויינת והיא מספיק טובה בכדי לא להפסיד היום. אנחנו מסמנים כאן X.
 
משחק מס' 19 - אוהה - דואיסבורג. ההימור: 1

אוהה מדורגת במקום ה-12 בטבלת הליגה הגרמנית השניה, כשהיא מנצחת בשני המשחקים האחרונים שלה, 1-2 בדרזדן בליגה ובמשחק ידידות על מגדבורג בחוץ 0-1. לפני כן הפסידה הקבוצה בשלושה משחקים רצופים ולא ניצחה בחמישה. 

דואיסבורג מדורגת במקום ה-13 בטבלה, כשזו מנצחת במחזור האחרון 0-3 בבית את בראונשוויג, זאת אחרי תיקו ושלושה הפסדים רצופים בליגה ובגביע. 

בעונה שעברה ניצחה אוהה בביתה 0-1 והפסידה לדואיסבורג בחוץ בתוצאה 3-1. למרות שהשתיים צמודות בטבלה, לדעתנו, אוהה נמצאת בכושר מעט יותר טוב, ולמרות הניצחון האחרון המשכנע של דואיסבורג, אנחנו מהמרים שאוהה תנצל את הביתיות שלה ותיקח פה את כל הקופה. 
 
משחק מס' 34 - אנדר/אובר שערים - אלקמאר/אוטרכט. ההימור: 2

אלקמאר מוליכה את טבלת הליגה ההולנדית ביתרון של שלוש נקודות על פני איינדהובן שבמקום השני. היא בפלוס של 20 שערים אחרי 12 מחזורים, אחרי שכבשה בכמעט כל משחק שני שערים ומעלה. 

אוטרכט מדורגת במקום ה-11 בטבלה, כשזו מסיימת בתיקו 2-2 מול דן האג במחזור האחרון. לפני כן, במשחק עם עשרה שערים היא ניצחה 4-6 את אייאקס. גם קודם לכן היתה אוטרכט מעורבת במשחקים עם לא מעט שערים כמו בהפסד 3-1 בנאק ובבית 4-1 מול הרנביין. הליגה ההולנדית שופעת בשערים, במשחק שכזה, עם יתרון משמעותי לקבוצת הבית, אנחנו מהמרים שבמשחק יהיו בין 4-5 שערים. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק