טיגרה מגיעה רעבה

המלצת WINNER לאפרטורה: המחזור ה-16 ייפתח עם המשחק אשר יפגיש את טיגרה ואתלטיקו רפאלה. המארחת מגיעה למשחק אחרי ניצחון 0-1 על ניואלס וכשהיא נואשת לנקודות על מנת להימנע מירידה

יום שישי 25 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה-16 באפרטורה ייפתח הלילה (בין שישי לשבת) עם המשחק אשר יפגיש את טיגרה ואתלטיקו רפאלה. ערב המחזור, טיגרה במקום השלישי בטבלת הליגה הארגנטינאית עם 24 נקודות במאזנה, בעוד רפאלה מאיישת את המקום ה-9 בטבלה ולה נקודה אחת פחות. 

טיגרה מגיעה למשחק אחרי ניצחון 0-1 על ניואלס במחזור האחרון, כאשר מתיאס אסקובר בספק בגלל פציעה. ברפאלה וולטר גאיטאן בספק, אחרי שנפצע בהפסד האחרון לקולון בתוצאה 1-0. גם פרדריקו גונזלז הפצוע בספק למשחק.

כאמור, טיגרה מובילה על רפאלה בנקודה בטבלה. עד כה, טיגרה ניצחה שישה משחקים, רשמה שש תוצאות תיקו והפסידה שלוש פעמים. רפאלה ניצחה שבעה משחקים, סיימה פעמיים תיקו והפסידה בשישה משחקים.
רפאלה פתחה את העונה היטב, אבל בשלושת המשחקים האחרונים שלה היא הפסידה פעמיים וסיימה בתיקו פעם אחת. טיגרה לא הפסידה בשלושת המחזורים האחרונים - ומטרתה העיקרית היא להימנע מירידה, לנוכח הנוסחה הייחודית לארגנטינה שבה היורודת מחושבות לפי ממוצע של שלוש השנים האחרונות. נראה כי כרגע טיגרה רעבה יותר לנקודות ולכן תנצח. שתי הקבוצות, אגב, מעולם לא נפגשו קודם לכן בליגה הראשונה. 

משחק מס' 72: טיגרה - אתלטיקו רפאלה. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f