קרב כמעט צמרת באיטליה

המלצת WINNER לסריה A: אודיזנזה ורומא ייפגשו במשחק שיפתח את המחזור ה-12. שתי הקבוצות צמודות בחלק העליון של הטבלה, כשאודינזה במקום הרביעי ורומא במקום החמישי

יום שישי 25 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

אודיזנזה ורומא ייפגשו הערב (שישי) במשחק שיפתח את המחזור ה-12 בליגה האיטלקית. שתי הקבוצות צמודות בחלק העליון של הטבלה, כשאודינזה במקום הרביעי ורומא במקום החמישי. 

אודינזה עם שלושה הפסדי חוץ רצופים, בבית היא דווקא ניצחה בכל ששת המשחקים האחרונים שלה ברציפות! רומא מגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים על לצ'ה ועל נובארה, שתי קבוצות חלשות מאוד, זאת אחרי הפסדים בבית למילאן ובגנואה. בסך הכל הפסידה רומא בארבעה מתוך שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. 

ברומא ניתן להנות משחקנים החדשים בשלב יותר מתקדם של התאקלמותם בארץ המגף ובסגנון הכדורגל המקומי. החלוץ אוסבלדו שמתיימר להיות באטיסטוטה החדש ואף חוגג את שעריו כמו הארגנטינאי, כבש 5 שערים לזכות הקבוצה וגם בוז'אן קרקיץ' אשר כבש כבר שלושה שערים. מנגד, עומד החלוץ  אנטוניו די נטאלה שמאזנו עומד כבר על 8 כיבושים שינסה לפרוץ את ההגנה הרומאית שמתבוסת על ותיקים בינהם ורדיסו והיינצה ואיתם קייאר הדני הצעיר.

רומא ניצחה בעונה שעברה פעמיים את אודינזה, 0-2 בבית ו- 1-2 בחוץ. ניצחון הליגה האחרון של אודינזה על רומא היה לפני כמעט שלוש שנים, מאז עברו לא מעט משחקים עם כמה כישלונות. 
 
משחק מספר 59: אודינזה - רומא. ההימור: X

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק