אווירת סוף העונה

המלצת WINNER לאפרטורה: ההפסד בשבוע שעבר לארסנאל לקח מלאנוס את התקוות האחרונות לנסות ולעקוף את בוקה בפסגה. הערב היא מתארחת אצל אול בויס

שבת 26 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
ארבעה מחזורים לסיום עונת האפרטורה לשנת 2011 וכתמיד, בכל ליגה, הקבוצות מעבירות את הזמן לסיום העונה. אול בויס נמצאת ערב המחזור במקום ה-13 בליגה הארגנטינאית ואילו לאנוס במקום ה-7 בליגה עם 23 נקודות. הערב הן ייפגשו.

אול בויס מגיעה אחרי רצף של תוצאות תיקו, רשמה 5 משחקים כאלה בשבעת האחרונים - בין המשחקים הפסידה לאולימפו וניצחה את סן לורנצו. במחזור הליגה האחרון היא רשמה 0-0 מול סן מרטין, שבו נפצעו פרננדו סנצ׳ז והמחליף שלו דריו סטפנטו. שניהם לא ישחקו היום. באמצע השבוע שיחקה הקבוצה בגביע הארגנטינאי ונכנעה לאטלנטה.

מאורו קאמורנזי מושעה בלאנוס שנמצאת אחרי הפסד 0-1 ביתי לארסנל, ששם אותם מרחק עשר נקודות מהמוליכה בוקה וחיסל את סיכוייהם לאליפות. ללאנוס 6 ניצחונות, 5 תיקו ו-4 הפסדים.

לאולד בויס אותו מספר הפסדים, עם שמונה תיקו ורק 3 ניצחונות - כרגע הם צפים מעל המים ולא בסכנת ירידה מוחשית, למרות שבשבעת המשחקים האחרונים שלהם הם ניצחו פעם אחת מול סן לורנצו המתחרה בהם בתחתית, וכאמור סיימו את המשחקים ללא הכרעה ברב המקרים.  

בשנה שעברה לאנוס ניצחה את המשחק הראשון בין שתי הקבוצות והשני נגמר בתיקו - אנו מעריכים שלאנוס בהחלט מסוגלת לנצח את ההתמודדות הערב, אבל לאור התוצאות האחרונות, בעיקר של אול בויס - מתבקש להמר על 90 דקות נוספות ללא הכרעה.

משחק 229: אתלטיקו אול בויס - לאנוס. ההימור: X

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8