הסתיימה השביתה ב-NBA

149 ימים לאחר שארגון השחקנים הודיע על סכסוך עבודה, הגיעו השחקנים ובעלי הקבוצות להסכמה בנוגע לחלוקת ההכנסות. בעוד חודש חוזרת לפרקט הליגה הטובה בעולם

שבת 26 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
149 ימים חלפו מאז הודיע ארגון שחקני ה-NBA על סכסוך עבודה. ג'ורדן פארמר ושחקני NBA רבים עברו לאירופה, גם עמרי כספי ואחרים כבר תכננסו לעשות זאת בינואר, אבל דיוויד סטרן יכול לחייך ולראות את השחקנים חוזרים ונשארים בזה אחר זה בארה"ב.

הלילה (בין שישי לשבת) השביתה בליגת הכדורסל הטובה בעולם הסתיימה.  בפגישה שארכה כ-15 שעות הגיעו הצדדים להבנות בנושא חלוקת ההכנסות, כאשר כל שנותר הוא אישור סופי של כל הצדדים להסכם ובכך יתאפשר מעמד החתימה.

כעת, לאחר שנראה כי חילוקי הדעות מאחורי כל הצדדים, אם לא תתרחש התפתחות מפתיעה של הרגע האחרון - ה-NBA ישוב ב-25 בדצמבר, כבר בסוף החודש הבא. הליגה תכיל 66 משחקים בלבד בעקבות השביתה, במקום 82 משחקים המתקיימים בעונה סדירה.

יהיה מעניין לראות כיצד מתמודדות הקבוצות האירופאיות עם הבשורה, ובעיקר מכבי תל אביב שתאבד את פארמר (נציג ניו ג'רזי נטס בארגון השחקנים) ולא תצרף לשורותיה את עמרי כספי. אבל כמו שאומר ירון ברלד בתור שימי ריגר ב"בובה של לילה" - "שביתה? תתחילו לעבוד".

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b