מודעים לחשיבות הגדולה של הדרבי

רגע לפני שהיא מסיימת את הכנותיה לקראת הדרבי הגדול של תל אביב, מכבי ערכה מסיבת עיתונאים, בה אמר המאמן מוטי איוניר: "בטוח שכל שחקן ייתן את כל מה שיש לו עבור הניצחון"

שבת 26 נובמבר 2011
אורית מרום

מכבי תל אביב תשלים הערב (שבת) את הכנותיה לקראת הדרבי הגדול של תל אביב שייערך מחר בבלומפילד. רגע לפני שהקבוצה יצאה לאימון המסכם, התייצבו המאמן מוטי איוניר והבעלים מיטש גולדהאר לעיניי המצלמות, למסיבת העיתונאים המסורתית.

מוטי איוניר אמר, כשהוא מתייחס למחנה האימון שערכה הקבוצה השבוע בקיסריה: "עשינו את מה שהיינו צריכים לעשות כדי להתחבר מחדש. היה מצב רוח לא טוב וניסינו לשפר את זה, ואני מקווה שנראה מזה תוצאות חיוביות".

"כולנו מודעים לחשיבות הגדולה של הדרבי עבור האוהדים ואני בטוח שכל שחקן ייתן את כל מה שיש לו עבור הניצחון. אני לא חוזה עתידות ואני לא יודע מה יהיה אחרי המשחק הזה, נעשה את הכי טוב שאנחנו יכולים כדי להצליח מחר. אנחנו מודעים למה שטוב בהפועל תל אביב, אבל אנחנו יודעים גם מה אנחנו שווים כשאנחנו באים עם נחישות ורצון".

"לא הרגשתי שדברים יוצאים מכלל שליטה. אין ספק שהיתה בעיה מבחינה חברתית והיא השליכה על היכולת המקצועית. ברגע שקרו דברים שקורים בקבוצת כדורגל זה משפיע גם על המגרש. ניסינו לעצור את זה במחנה ואני מקווה שהצלחנו. לא תמיד ניצחון הוא התרופה. כשיש בעיות צריך לטפל הן ולא תמיד ניצחון מספיק כדי לעצור את זה. ברור שזה יכול לעזור".

מיטש גולדהאר אמר: "משמעת, מוסר עבודה, סגנון חיים. אלו דברים שצריכים להיות בתרבות של מכבי. אלה חלק מהמטרות של המועדון הזה ואתם רואים את זה מול עיניכם. אני בטוח שזה יניב פירות". 

"אין לי שום מסר חדש לשחקנים, ואני לא חושב שאני צריך לדבר איתם. אני בוטח במוטי והוא מבין את זה. אני חושב שהמסר של מוטי לשחקנים השבוע היה ברור ומדויק, ויש לו את התמיכה שלי".

"הדרך יותר חשובה מבחינתי, התוצאות יגיעו. כרגע אנחנו נאבקים אבל זה לא מפתיע אותי, יש מצבים שאני מאוכזב מהם, ואני לא אסבול אותם. לא תהיה סובלנות כלפי פריצת גבולות של אף אחד בקבוצה. אין משהו שאני מאוכזב או מופתע ממנו יותר מדי. הכתובות על הקיר וכולם יודעים מה מצופה מהם".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b