גמר גביע לשתי הקבוצות

המלצת WINNER לליגה הספרדית: בטיס וריאל סוסיאדד יתמודדו בקרב תחתית חשוב. המארחת תנסה למצוא את הרשת אחרי כמעט 500 דקות ללא שער זכות

יום ראשון 27 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
ריאל בטיס תארח בצהריים (ראשון, 13:00) את ריאל סוסיאדאד למשחק במסגרת המחזור ה- 14בליגה הספרדית. בטיס מדורגת ערב המחזור במקום ה-13 בטבלת ה'לה ליגה' עם 13 נקודות, בעוד סוסיאדאד ממוקמת מתחת לקו האדום במקום ה-19 ולה 9 נק׳.

בטיס, שעלתה בתום העונה שעברה לליגה הראשונה, ניצחה בארבעת משחקיה הראשונים, אבל מאז היא השיגה רק נקודה בודדת מ- 24 אפשריות. סלבה סבילה מבטיס אמר: ״זה המשחק הכי חשוב שהיה לנו עד עכשיו. אם לא נתאושש בו כנראה שניאלץ להתמודד חזק בתחתית״.

השער האחרון שבטיס הבקיעה היה מול ריאל מדריד לפני 471 דקות. סבילה המשיך ואמר: ״אני משוכנע שהקהל שלנו ידחף אותנו לניצחון. כולם מבינים שזה כמו גמר גביע לשני הצדדים״.

סוסיאדאד סיימה סדרה של שלושה הפסדים רצופים עם 0-0 מול אספניול. המאמן הצרפתי שלה פליפה מונטיינר יודע שהפסד נוסף עלול להביא לסיום הקדנציה שלו, כשהוא עם שני ניצחונות בלבד. שחקן הקבוצה מיקל ארנברו אמר: ״לא איבדנו ביטחון במאמן, אנחנו השחקנים אשמים במצב ויכולים לעשות את השינוי״.

משחק מס' 6: בטיס - ריאל סוסיאדד. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8