3 המלצות WINNER לראשון

יום ראשון הגיע ואיתו עשרות משחקי כדורגל מהעולם. אנו בחרנו להתמקד בשלושה משחקים משלוש ליגות שונות- איטלקית, גרמנית וספרדית

יום ראשון 27 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 35: סיינה - אינטר. ההימור: 2

סיינה מדורגת במקום ה-11 בטבלת הליגה האיטלקית, כשהיא מנצחת באמצע השבוע בגביע 1-2 את קליארי בחוץ. בליגה היא אחרי ניצחון אחד בארבעת המשחקים האחרונים שלה, לצד הפסד ושתי תוצאות תיקו. 

אינטר מדורגת במקום ה-16 בטבלה, כשזו מגיעה למשחק אחרי תיקו 1-1 מול טרבזונספור הטורקית, שקטע רצף של שני ניצחונות על קליארי בליגה ועל ליל בליגת האלופות. 

בעונה שעברה ניצחה אינטר בשני המשחקים, 3-4 בבית ו- 0-1 בחוץ. למעשה, אינטר ניצחה את סיינה ב-11 מתוך 14 מפגשים שקיימה מולה, בעוד סיינה טרם ניצחה את אינטר. אנו מאמינים שאינטר מספיק טובה בשביל לחזור לעצמה ולהמשיך במסע חזרה אל הצמרת גם הערב. 

משחק מס' 45: ורדר ברמן - שטוטגרט. ההימור: X

ורדר ברמן מגיעה למשחק אחרי שהובסה 5-0 במחזור הליגה האחרון בליגה הגרמנית, במשחק החוץ מול מינשנגלדבאך והיא מדורגת במקום החמישי בטבלה. הערב היא תארח את שטוטגרט, שמדורגת במקום השישי, מקום אחד מתחתיה. שטוטגרט ניצחה במחזור האחרון 2-1 את אוגסבורג, זאת אחרי שהפסידה 3-1 למיינץ וסיימה בתיקו מול האלופה דורטמונד. 

ברמן תחסר למשחק את היווני פאפאסטאופולוס שהורחק במחזור האחרון, בעוד שטוטגרט בהרכב מלא. הניצחון האחרון של ברמן על שטוטגרט היה לפני שנתיים, כשמאז הן שיחקו שלושה משחקים- שטוגטרט ניצחה בעונה שעברה בבית 0-6, ובשני המשחקים האחרים הן נפרדו בתיקו. 

אחרי החמישייה שספגה ברמן במחזור האחרון, לא ברור עד כמה היא תחזור לעצמה כבר היום- שטוגטרט נראית לא רע והיא מסוגלת לחזור הביתה עם נקודה.

משחק מס' 171: סראגוסה - סביליה. ההימור: X
 
סראגוסה מדורגת במקום ה-17 בטבלת הליגה הספרדית, כשהיא רושמת הפסדים בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה בליגה. גם סביליה נראית רע לאחרונה, והיא אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון עם שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים, במחזור האחרון 2-1 בבית לבילבאו. 

בעונה שעברה ניצחה סביליה בשני המפגשים ביניהן, 1-2 בחוץ ו- 1-3 בבית, די בקלות. היא קבוצה טובה יותר מסראגוסה, אך בכושר הנוכחי שלה היא לא תנצח בקלות, גם לא את סראגוסה שנראית רע למדי. אנו צופים משחק שקול. 


צילום: GettyImages
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b