2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית הווינר. היום אנו ממליצים על שני משחקים משתי ליגות שונות

יום שני 28 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס' 211: ברונדבי - הורסנס. ההימור: X (יחס 3.00)

ברונדבי מדורגת במקום העשירי בטבלת הליגה הדנית הראשונה, כשהיא עם 17 נק' במאזנה. היא מגיעה למשחק אחרי שניצחה את מוליכת הטבלה ואת האלופה קופנהאגן 1-2 בבית, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף. הורסנס ניצחה במשחקה האחרון בגביע הליגה, 1-2 את פרדריקה בחוץ, כשבליגה היא אחרי שני הפסדים רצופים. 

השתיים כבר נפגשו העונה באותו המגרש בברונדבי, אז ניצחה הורסנס בקלות 1-4. בעונה שעברה ניצחה הורסנס פעמיים, אבל הערב אנו צופים משחק צמוד יותר. ברונדבי מעודדת אחרי הניצחון על האלופה, ולדעתנו הם לא יפסידו היום. אנחנו מסמנים כאן X.

משחק מס' 227: קלרמונט - ריימס. ההימור: 1 (יחס 1.80)

משחק צמרת בין שתי מוליכות הליגה הצרפתית השניה. קלרמונט במקום הראשון עם 27 נק', אחרי הפסד בגביע לפוארס מהליגה השלישית. במסגרת הליגה היא ניצחה בשלושה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. ריימס שמדורגת במקום השני בטבלה, כשגם לה 27 נק' ואחרי שני ניצחונות רצופים, 0-2 בגביע על אדאמסווילר בחוץ ובליגה 1-2 על איסטרס בבית, זאת אחרי הפסד למץ ושתי תוצאות תיקו. 

ריימס ניצחה בחוץ רק פעם אחת במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה, כשבעונה שעברה ניצחה קלרמונט בריימס 1-3 ונפרדה ממנה בתיקו 1-1 בסיבוב השני. השתיים שיחקו זו מול זו גם בגביע, וריימס ניצחה 1-2 בקלרמונט. בכל מקרה, לדעתנו, קלרמונט תוכיח את העליונות שלה על פני ריימס, היא תשמור על הביתיות שלה ולהערכתנו תנצח את המשחק. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b