סנסציה במיאמי. פדרר בחוץ

טניס: גילרמו קניאס הארגנטיני, המדורג 26 בעולם, הדהים הלילה את עולם הטניס כשהכניע את רוז'ה פדרר בשמינית גמר טורניר מיאמי בתוצאה 1:2 במערכות. סרינה עברה את שראפובה

יום רביעי 28 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

לפני שבועיים ניצח גילרמו קאנאס, טניסאי ארגנטיני אלמוני יחסית, את רוז'ה פדרר בטורניר האינדיאן וולס וקטע בכך את רצף הניצחונות של השוויצרי שעמד על 41.

הלילה התמודדו השניים שוב, הפעם בשלב שמינית הגמר של טורניר מיאמי. אף אחד בעולם הטניס לא האמין שפדרר יפסיד גם הפעם לארגנטיני, אך קאנאס עצמו האמין, נלחם ועשה זאת בגדול. נצחון 1:2 במערכות (6:7, 6:2, 6:7) שלח את השוויצרי הביתה מוקדם בהרבה מהצפוי.

קאנאס יהיה חייב לרדת לקרקע לקראת רבע הגמר שם יפגוש את טומי רוברדו הספרדי, המדורג שישי בטורניר, שגבר על ראדק סטפאנק הצ'כי (24 בטורניר), 6:7,7:5,6:7.

אנדי מארי הבריטי ניצח אחרי קרב קשה את פול הנרי הצרפתי 2:6,7:5,3:6 ויפגוש ברבע הגמר את אנדי רודיק, האמריקאי המדורג שלישי בטורניר, שניצח בשמינית הגמר את דוד פרר הספרדי בתוצאה 5:7, 3:6.

סרינה וויליאמס גברה שוב על שראפובה

סרינה וויליאמס, הטניסאית האמריקאית הנפלאה, המדורגת 13 בטורניר מיאמי הדיחה הערב את מריה שראפובה (1 בטורניר) אחרי ניצחון מדהים 1:6,1:6 במגרש המרכזי.

סרינה בהופעתה הראשונה בטורניר חשוב מאז הניצחון על אותה שראפובה בגמר אליפות אוסטרליה, לפני חודשיים וחצי, הציגה טניס אדיר ומחצה את הרוסיה הממוקמת ראשונה בטורניר ושנייה בעולם במשחק שארך 58 דקות בלבד. 

סרינה סגרה חשבון עם שראפובה, שניצחה בסיבוב הקודם את אחותה ונוס וויליאמס. סרינה תפגוש ברבע הגמר את ניקול ואדיסובה הצ'כית (8 בטורניר), שניצחה הערב בשמינית הגמר את ורה דושבינה הרוסיה.

אגב אם שחר פאר תצליח לחלוף עם פני טטיאנה גראבין ברבע הגמר מחר, היא תפגוש בחצי הגמר את המנצחת במשחק בין וויליאמס לואדיסובה.

תמונות: רויטרס.

.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק