מי תישאר בלתי מנוצחת?

המלצת WINNER לאפרטורה: אוניון סנטה פה תארח הלילה את אינדפנדיינטה למשחק שינעל את המחזור ה-16. המארחת בלתי מנוצחת בחמישה משחקים, האורחת בשלושה

יום שני 28 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
אוניון סנטה פה תארח הלילה (שני) את אינדפנדיינטה למשחק אשר ינעל את המחזור ה-16 באפרטורה. המארחת במקום השמיני בליגה הארגנטינאית עם 24 נקודות במאזנה ואילו אינדפנדיינטה במקום ה-13 ולה 19 נק'. 

אוניון מגיעה למשחק אחרי ניצחון 0-1 על סן לורנצו, במשחק שבו סבסטיאן וידאל נפצע וגמר את העונה. אינדפנדיינטה ניצחה את אולימפו 0-3 במשחק האחרון, אין לה פצועים או מורחקים חדשים. קרלוס מתיו חוזר לכושר בקבוצה, ואילו פטריסיו רודריגז נותן את עונת השיא בקריירה שלו.

אוניון בלתי מנוצחת בחמישה משחקים, מהם היא ניצחה בשלושה. אינדפנדיינטה בלתי מנוצחת בשלושה משחקים, ולמאזן זה היא הוסיפה ניצחון 0-4 על קולגיאלס בגביע באמצע השבוע. אינדפנדיינטה מתקשה במשחקי חוץ, ואוניון לא משכנעת בבית, אבל הפסידה רק משחק אחד בביתה. 

פציעתו של מרסלו סרמיינטו לפני שבועיים פגעה קשות באינדפנדיינטה, שאיבדה את הפוקוס. נראה כי לאור ההתקפות הפורות בשני הצדדים יהיה פה תיקו עם שערים. שתי הקבוצות לא נפגשו בשמונה השנים האחרונות. 

משחק מס' 239: אוניון סנטה פה - אינדפנדיינטה. ההימור: X

צילום: GettyImages 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9