רם ודשי אלופי הרולאן גארוס

גמר זוגות מעורבים: הטניסאי הישראלי השלים זכייה שנייה בגראנד סלאם במסגרת הזוגות המעורבים אחרי ניצחון חלק 5:7 3:5 על המדורגים 6 בטורניר זימוניץ' וסרבוטניק. רם: הקהל היה כמו בדייויס

יום חמישי 07 יוני 2007
מערכת TELESPORT

הישג נפלא לטניסאי הישראלי, אנדי רם, שיחד עם בת זוגתו הצרפתייה, נטלי דשי, זכו בתואר בטורניר הזוגות המעורבים ברולאן גארוס אחרי ניצחון 5:7 3:6 על ננד זימוניץ' הסרבי וקטרינה סרבוטניק הסלובנית (6).

זוהי זכייה שנייה בתואר גראנד סלאם לטנәסאי הישראלי אחרי שניצח בגמר טורניר הזוגות המעורבים בווימבלדון יחד עם ורה זבונרבה הרוסייה. רם ביסס את עצמו כאחד משחקני הזוגות הטובים בעולם.

אנדי רם אמר בסיום המשחק: "ננד (זימוניץ') הוא מלך המעורבים, אבל היום היינו יוӪר טובים. אני רוצה להודות לשותפה שלי ששיחקה נפלא, שיתוף של ישראל וצרפת זה משהו מיוחד. ולסיום, אני רוצה להודות לקהל שעודד אותנו כמו בגביע דייויס". 

בעקבות הניצחון יוסיפו רם ודשי 70,000 יורו לחשבון הבנק שלהם ואת תואר אלופי הרולאן ߒארוס לזוגות מעורבים.

מערכה ראשונה

אחרי ששתי הזוגות שמרו על ההגשות בשתי המשחקונים הראשונים, הצליחו רם ודשי לשבור את ההגשות של סרבוטניק ולעלות ליתרון 1:2. הצמד הסרבי/סלובני לא חיכה הרבה ושבר מייד בחזרה כשהם הם לא עוצרים שם  ושוברים שוב בדרך ליתרון מכריע - 2:4.

רם ודשי לא ויתרו ושוב שברו את ההגשות של סרבוטניק ויחד עם ההגשות של דשי הישוו ל-4:4 במערכה. במצב של 5:5 שברו הישראלי והצרפתייה שוב וניצלו משחקון הגשה טוב של דשי על מנת לזכות במערכה הראשו۠ה 5:7.

מערכה שנייה

גם במערכה השנייה היו אלה דשי ורם ששברו ראשונים עם משחק מצוין של אנדי, בדרך ליתרון 1:3. משחקון הגשה טוב של זימוניץ' החזיר אותו ואת סרבוטניק ל-2:3, אבל נראה היה שאי אפשר לעצור את רם ודשי, שעלו מיәד ל-2:4.

שבירה נוספת של הצמד הישראלי-צרפתי עשתה 2:5 אחרי נקודה יפה של נטלי דשי. ברגעים אלו סרבוטניק החזיקה כמעט לבד את הצמד שלה במשחק עם שבירה שעשתה 3:5. ההגשות של זימוניץ' לא הספיקו ורם ודשי השלימו ניצחון 5:7 3:6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק