אין לנו מה להפסיד

המלצת WINNER ליורוקאפ: אחרי שרשמה שני הפסדים רצופים במפעל, ציבונה זאגרב תתארח הערב אצל דונייצק, בידיעה כי הפסד יחסל את סיכוייה להתקדם לשלב הבא

יום שלישי 29 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
בי. סי. דונייצק תארח הערב (שלישי) את ציבונה זאגרב בבית א' למשחק במסגרת המחזור ה-3 של היורוקאפ. דונייצק במאזן 1-1 בבית 1 עד כה, בעוד זאגרב עם שני הפסדים רצופים. ניצחון של דונייצק ישפר את סיכויה להעפיל לשלב הבא וישלח את זאגרב להתחרות בזירה המקומית בקרואטיה. 

שני המאמנים של שתי הקבוצות, סאשה אוברדוביץ' מדונייצק, וג'וסיפ ורנקוביץ' מציבונה, מעולם לא פגשו זה את זה כמאמנים - למרות ששיחקו זה נגד זה ביורוליג בשנות התשעים.

דונייצק מובילה בריבאונד ולוקחת 45 כדורים חוזרים מדי משחק, אבל היא מאבדת הכי הרבה כדורים - 18 במשחק. האחוזים שלה בקליעות מהשדה הם הנמוכים במפעל - 32.9 אחוזים בלבד. הקבוצה תלויה ברכז וולה אדלוביץ' שלא מגלה יציבוות. 

ציבונה חוטפת הכי פחות כדורים במפעל - בממוצע 3 במשחק. גם הקליעות שלה מחוץ לקשת השלוש טעונות שיפור. הקלעים שלה מראין רוזיץ' ודאבור קוס חייבים לשדרג את עצמם. המאצ' אפ בין איון רדנוביץ' מדונייצק לדמיאן רודז, הפורוורדים של הקבוצות יכריע את המשחק. נראה כי דונייצק תרשום ניצחון נוסף.

סאשה אוברדוביץ'
מאמן דונייצק אמר: "אם אנחנו רוצים לעלות שלב, אנחנו חייבים לנצח את המשחק הזה. השחקנים שלי יבואו דרוכים ומוכנים כדי להשלים את המשימה". ג'וסיפ ורנקוביץ' מאמן ציבונה אמר: "לא יהיה פשוט לנצח אותם בחוץ, אבל הפסד מחסל את הסיכוי שלנו ככה שאין לנו מה להפסיד". 

משחק מס' 6: בי. סי. דונייצק - ציבונה זאגרב (8+). ההימור: 2

צילום: האתר הרשמי של ציבונה זאגרב

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f