להמשיך את המסורת

המלצת WINNER ליורוקאפ: בית 6 מפגיש את לה מאן הצרפתית וריטאס וילנה הליטאית, קבוצות שרגילות ליורוליג אבל נאלצות להסתפק במפעל השני בחשיבותו. בשני המפגשים האחרונים ביניהן הייתה ידה של ריטאס על העליונה, והערב?

יום שלישי 29 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

אל המשחק הערב בצרפת מגיעות שתי קבוצות עם מסורת של יורוליג, אך השנה הן נקלעו דווקא למפעל היורוקאפ המשני בחשיבותו. לה מאן עם שני הפסידם משני משחקים בבית 6 של היורוקאפ, בעוד שריטאס עם שני ניצחונות משני משחקים. 

לה מאן צריכה להתאושש מהפסד ביתי לנובו מסטו בשבוע שעבר, כשאם היא רוצה להגן על חלומה להגיע לשלב הבא - רק ניצחון הערב בא בחשבון. בעונת 2007/8 שתי הקבוצות נפגשו ביורוליג, אז ריטאס ניצחה פעמיים - בליטא ובצרפת.

אלכס אקר, הגארד של לה מאן יפגוש את ריינלדס סביוטיס למאצ' אפ מעניין. ג'יי פי בטיסטהֿ, הסנטר של הצרפתים, יצטרך לעבוד קשה מתחת לסלים מול ג'ונאס ולנסיונאס הליטאי. המארחים צריכים לשפר את אחוזי הקליעה שלהם בדקות ההכרעה לאחר מספר הפסדים במשחקים צמודים במיוחד, כשגם משחק ההגנה שספג 78 נקודות לפחות בכל אחד מחמשת המשחקים האחרונים חייב להשתפר משמעותית ובמהרה. 

אקר התייחס למשחק ואמר: "יהיה משחק קשה מאוד. ריטאס בתנופה אבל אנחנו עם הגב אל הקיר ופשוט אסור לנו להפסיד". טייריס רייז מריטאס אמר: "אנחנו מגיעים לאולם שקשה מאוד לנצח בו. יהיה משחק קשה מאוד, אבל אם ננצח אנחנו למעשה בשלב הבא וזו המטרה שלנו".  

משחק 35: לה מאן (2+) - ריטאס וילנה. ההימור: 2

צילום: האתר הרשמי של ריטאס וילנה

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9