נראה אותם מול ספליטר

המלצת WINNER ליורוקאפ: אקדמיק סופיה פתחה את קמפיין היורוקאפ עם 2 מ-2, אבל הערב מגיעה לבולגריה ולנסיה הספרדית, המחוזקת בשחקן סאן אנטוניו ספרס מתחת לסלים, טיאגו ספליטר הברזילאי

יום שלישי 29 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

אקדמיק סופיה פתחה את עונת היורוקאפ שלה בבית ד' עם שני ניצחונות משני משחקים, לאחר שרשמה צמד ניצחונות מרשים בחוץ מול אוסטנד ובבית מול וילרבאן. אך עם כל הכבוד לניצחונות אלה, הערב מגיעה לבולגריה משוכה גבוהה ביותר בדמות ולנסיה הספרדית.

העטלפים במאזן של 1-1 ביורוקאפ, לאחר שהחלו את העונה עם הפסד חוץ בוילרבאן ובמחזור האחרון התאוששו עם ניצחון בכורה על אוסטנד. ההמשחק לוילרבאן במחזור הפתיחה הגיע 48 שעות בלבד לאחר הפסד ביתי לברצלונה בליגה, משחק שבוודאי סחט את השחקנים לקראת היורוקאפ לפני שבועיים.

סופיה תעשה ככל שביכולתה בשביל לרשום ניצחון שלישי ברציפות, ובכך להבטיח מקום בטופ 16. בוזידאר אברמוב, הגארד בן ה-21 של המארחת, שיחק 4 שנים בולנסיה והוביל אותה להישגים ביורוקאפ בין השנים 2007-2010.

סופיה קלעה 66 נק' בממוצע בשני הניצחונות הראשונים שלה- המשחק שלה איטי וקבוצתי, בעוד שולנסיה אוהבת לרוץ. שתי הקבוצות מתקשות במשחק מחוץ לקשת - ולנסיה ב-21.2 אחוזים בלבד מהשלוש, סופיה מעט טובה יותר עם 24 אחוזים. ולנסיה תצטרך לפקוח עין על ברנדון היז ולמונט מק, כאשר סופיה תיאלץ לנסות ולהתמודד מול טיאגו ספליטר - שרק הגיע למועדון בשבוע שעבר ויעזוב בתקופה הקרובה בשל סיום השביתה ב-NBA.

טנצ'ו באנב מאקדמיק סופיה אמר: "המשחק הזה הוא מוקש גדול כי ולנסיה היא אחת הקבוצות הטובות במפעל. אבל פשוט אסור לנו להפסיד בבית שלנו". טיאגו ספליטר מולנסיה אמר: "ניצחון שלנו במשחק הזה ישנה לגמרי את התמונה בבית. אנחנו אופטימים שנעשה שם תוצאה טובה". 

אנו מאמינים כי ולנסיה תנצח את המשחק, אך זה יהיה במשחק צמוד. ההימור על המארחת כשהליין לצידה בהחלט נראה בעל ערך.

משחק 4: אקדמיק סופיה (‎+5) - ולנסיה. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f