הראש כבר בשלב הבא

המלצת WINNER לבית 5 ביורוקאפ: גראן קנאריה צפויה לנצח הערב ולהבטיח את מקומה בשלב הבא. בנביטספור מטורקיה תנסה לשמור על משחק צמוד ולהבטיח את העפלתה בסיבוב השני

יום שלישי 29 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

גראן קנאריה עם מאזן של שני ניצחונות משני מחקים בבית 5 של היורוקאפ, בעוד בנביט במאזן של 1-1 אחרי שהפסידה במשחק האחרון בחוץ ללוקומוטיב קובאן.

אולמה של גראן קנאריה הוא אולי הביתי ביותר במפעל, ובהחלט עשוי לסחוף את קבוצתו לניצחון נוסף שמשמעותו כנראה כרטיס לשלב הבא. הקרב העיקרי במשחק הזה יהיה מתחת לסלים- לגראן קנאריה יש את חואן פלסיוס וסיטאפה סבאנה, ואילו בנביט הטורקית מצויידת בצ'אק דייויס ולאנס וויליאמס.

בנביט משיגה 8 ריבאונדים בהתקפה במשחק בממוצע, וספק אם זה יספיק לה הערב. בעמדת השוטינג גארד ינסה טאורין גרין מגראן קנאריה להצר את צעדיו של באריס ארמיס מבנביט. המארחים קולעים רק ב-62 אחוז מקו העונשין, אבל גם עם נתון עגום זה צפויים לנצח ביתר קלות

לאנס וויליאמס מבנביט אמר: "משחק קשה מאוד מול יריבה מצויינת באולם ביתי. נקווה לחזור משם בשלום". סיטאפה סבאנה מגראן קנאריה הוסיף: "חייבים לשמור על יתרון הביתיות, זהו מפגש של שתי ענקיות שצריכות להעפיל לשב הבא ונראה שיעשו את זה". 

משחק 79: גראן קנאריה - בנביטספור (‎+9). ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9