ניצחון יחזיר אותנו לתמונה

המלצת WINNER ליורוליג: כשהיא זקוקה לניצחון על מנת לעלות למקום אשר מוביל לטופ 16 בתום שלב הבתים, ז'לגיריס קובנה תארח הערב את אוניקאחה מלאגה

יום רביעי 30 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
ז'לגיריס קובנה ואוניקאחה מלאגה יתמודדו ביניהן הערב (רביעי) למשחק במסגרת המחזור השביעי בבית ב' של היורוליג. ז'לגיריס עם ניצחון בודד וחמישה הפסדים עד כה במפעל, כאשר אוניקאחה במצב מאוזן של 3-3. 

ניצחון אחד מפריד בין ז'לגיריס לבין המקום הרביעי בטבלה, ממנו עולים לטופ 16, והיא תנסה להשיגו הערב מול אוניקאחה, שמגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים. הפעם האחרונה שאוניקאחה ניצחה את מלאגה היתה בשנת 2006, עד שהעונה היא שברה את הבצורת וניצחה במשחק הראשון 78-85 בהארכה. 

אוניקאחה מובילה את היורוליג בריבאונדים, במיוחד בהתקפה, והיא לקחה כבר 77 כדורים חוזרים. אלכסנדר טריפאנוביץ', מאמנה החדש של ז'לגיריס, מאמין במשחק מהיר. דז'ואן קולינס יחזור בז'לגיריס. מלאגה תשחק ללא הפליימיקר אי.ג'יי רולנדס וללא או ג'יי טריפקוביץ'.
מלאגה נשענת בהתקפה על ג'ואל פרילנד ולוקה זוריץ', שרשמו ביחד 28 נק' ו-24 ריבאונדים במשחק הראשון במלאגה. לז'לגיריס יש בקו הקדמי את רוברטאס יבטוקאס ופאוליניוס ג'קונאס, שינסו לעצור אותם. קרב צמוד יהיה בעמדת הפורוורד בין סוני ווימס מז'לגיריס לטרמל דארדן ממלאגה, שנראה כי תנצח.
לוקה זוריץ' מאוניקאחה אמר: "ז'לגיריס עם הגב אל הקיר, אבל אנחנו חייבים לחזור למסלול הניצחונות כדי לא להסתבך. יהיה קרב קשה וצמוד שיוכרע בסיום". סוני ווימס מז'לגיריס אמר: "מלאגה קבוצה מצויינת וקשה מולה בכל מגרש. אם ננצח נחזור לתמונת המקום הרביעי, ואז יש לנו סיכוי להפוך את העונה הזו למוצלחת מאוד".  

משחק מס' 90:  ז'לגיריס קובנה - מלאגה‎.  ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק