מפגש לפני השלב הבא

המלצת WINNER לליגה האירופית: סאטנדרד ליאז' והאנובר, שתי הקבוצות שצפויות להבטיח את העפלתן לשלב הבא מבית ב', יתמודדו ביניהן הערב למשחק שייערך בבלגיה

יום רביעי 30 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

סטאנדרד ליאז' תארח הערב (רביעי) את האנובר למשחק במסגרת בית ב׳ של הליגה האירופית. האנובר זקוקה לתיקו עם שערים על מנת להעפיל לשלב הבא, כאשר במחזור האחרון בבית, כשתתמודד מול וורסלקה, ייקבע באם תסיים ראשונה או שנייה. מאידך, תיקו מאופס יגרום לכך שרק ניצחון על וורסלקה יעלה אותה שלב.

מנג׳ר האנובר, מירקו סלומקה, אמר: ״אנחנו זקוקים לניצחון אחד משני המשחקים שנותרו כדי לסיים ראשונים וזה ייתן לנו יתרון לקראת השלב הבא שבו יהיו 32 קבוצות״. דידיה יה קונן, מלך שערי העונה שעברה, חוזר מהשעייה בהאנובר אבל ספק אם יפתח בהרכב קבוצתו.

בהתקפת סטאנדרד ליאז' יפתחו מוחמד צ׳יטה וגוי בי סיריאק שהתאוששו מפציעותיהם. צ׳יטה כבש שבעה שערים בחמישה משחקים לאחרונה, כולל שער בניצחון 3-2 על מכלן בסוף השבוע. צ׳יטה אמר: ״לי ולסיריאק יש הבנה עיוורת, וזה גורם להתקפה שלנו להיות חדה וקטלנית. כאן בבית נוכל לנצח את האנובר״.

ניצחון של סטאנדרד ליאז' הערב יעלה אותה לשלב הבא, עוד לפני המשחק האחרון מול קופנהאגן. לנו נראה כי המשחק ייגמר בתיקו, כשמעניין יהיה לראות אם מאור בוזגלו יזכה לדקות משחק.

משחק מס' 146: סטאנדרד ליאז' - האנובר. ההימור: X

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9