זריף רוצה קרב עם טייסון

אורן זריף שטוען כי יש לו כוחות על טבעים רוצה להיכנס לזירה עם טייסון כשעיניו מכוסות. זריף מציע סכום של 5 מיליון דולר למנצח בתחרות

יום רביעי 28 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

אורן זריף, שבעבר היה ידוע כ"אורן הקטן" הגיש היום בקשה לקרב מול מייק טייסון. זריף שטוען כי יש לו כוחות על טבעיים, אף הצהיר כי הוא יעלה לקרב כשעיניו מכוסות.

 טייסון שהיה בסוף שנות השמונים אלוף העולם, אמנם הספיק לשבת מאז מספר שנים בכלא בעוון תקיפה, אולם כוחו עדיין במותניו וסביר להניח שהוא עדיין אחד המתאגרפים הטובים בעולם.

עורך דינו של זריף, גל אלפרון, כתב לטייסון כי: "אני פונה אליך בשם מרשי אורן זריף, אשר ניחן בכוחות בלתי ניתנים להסבר רציונלי, הופיע בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם, ולאחרונה רואיין ברשת פוקס וסקיי ניוז. מעבר לכך שמרשי מוכר כאדם שמטפל באנשים, בכל בעיה נפשית או פיסיולוגית, בסניפים ברחבי מדינת ישראל. כמו כן מרשי מתעסק באיגרוף משך שנים רבות. למרשי יכולות על חושיות והינו מסוגל להתאגרף כשעיניו מכוסות באופן הרמטי! זריף מציע לטייסון הצעה אשר תוכל לגרום לכל הקהל בעולם להיצמד למסכי הטלוויזיה: להתאגרף עמו בזירה - כשעיניו מכוסות לחלוטין".

זריף, כך על פי עורך דינו, שוקל 68 קליוגרם סביר להניח שגם אם לא יכסה את עיניו ויצרף עוד עשרה חברים הוא יסיים את הקרב בבית החולים הקרוב למקום הקרב, אולם נראה כי הוא ועורך דינו אכן מאמינים שטייסון שבעבר ידע ימים יפים יותר עוד יענה להצעה.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק