כמו בפעם הראשונה

המלצת WINNER לגביע הליגה האנגלי: התואר הראשון מבין ה-37 של אלכס פרגוסון ביונייטד היה גביע הליגה, ב-1990, אחרי ניצחון בגמר על קריסטל פאלאס, מולה יתמודדו חניכיו הערב

יום רביעי 30 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT

מנצ'סטר יונייטד וקריסטאל פאלאס תמודדנה ביניהן הערב (רביעי) למשחק במסגרת גביע הליגה האנגלי. מאמן היונייטד אלכס פרגוסון אמר כי הוא מתכנן מהפכה בהרכב אחרי התיקו מול ניוקאסל, כשבכוונתו לשלב מספר צעירים בהרכב במשחק על מנת לאותת לותיקים שיתעוררו. ג'ונתן וויליאמס ייעדר בשורות הפאלאס בגלל רגל שבורה, כמו גם לי הילס ואלכס מרוו הפצועים.

התואר הראשון מבין ה-37 של פרגוסון ביונייטד היה גביע הליגה, ב-1990, אחרי ניצחון בגמר על אותה קריסטל פאלאס. יריבת השדים האדומים הערב ניצחה רק משחק אחד מחמשת האחרונים שלה ולא הבקיעה כבר 485 דקות. למרות זאת, דוגי פרימן מאמן הקבוצה אמר: "יש לנו מה למכור באולד טראפורד. הניצחון אינו מונח בכיסה של היונייטד".

היונייטד ניצחה בכל חמשת המשחקים האחרונים בהם שיחקה מול פאלאס בגביע הליגה. פאלאס לא ניצחה ב'אולד טראפורד' מאז שנת 1989. הפעם האחרונה ששתי הקבוצות נפגשו היתה בעונת 2004/5. פאלאס הפסידה 5-2 במשחק החוץ וסיימה ב- 0-0 בבית.

ב-2007 היתה זו קובנטרי מהליגה השניה שניצחה את היונייטד 0-2 בביתה במסגרת גביע הליגה, אבל היונייטד רוצים חצי גמר שישי בעשר שנים ונראה כי יעשו את זה. פרגוסון אמר: "זכיתי כבר ארבע פעמים במפעל הזה, כך שאני האחרון שאקל בו ראש. אנחנו באים אליו כמו לכל משחק רגיל". 

מאחר וניצחונה של היונייטד הוא די צפוי, בחרנו להתמקד במספר השערים אשר ייפלו במשחק ואנו מעריכים כי יירשמו שם לפחות שלושה.

משחק מס' 130: אנדר/אובר (2.5) - מנצ'סטר יונייטד / קריסטל פאלאס. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק