הטופ 16 באופק

המלצת WINNER ליורוליג: קאזאן וגלאטסריי תתמודדנה הערב למשחק במסגרת המחזור השביעי של המפעל, כשכל אחת מהן רוצה להבטיח את מקומה בשלב הבא

יום רביעי 30 נובמבר 2011
מערכת TELESPORT
קאזאן תארח מחר (חמישי) את גלאטסראיי למשחק במסגרת המחזור השביעי בבית ד' של היורוליג. קאזאן במאזן של ארבעה ניצחונות מול שני הפסדים עד כה, בעוד לגלאטסראיי מאזן של 3-3. 

קאזאן מאיישת את המקום השלישי בטבלת הבית, ותבטיח את העפלתה לטופ 16 אם תנצח הערב. הקבוצה ניצחה במשחק הקודם באיסטנבול 64-68. גלאטסראיי מגיעה למשחק אחרי שניצחה בשבוע שעבר בהארכה את פרוקום במשחק ביתי. פורקאן אלדמיר בספק אצל הטורקים בגלל פציעה. קזאן, שזכתה ביורוקאפ בשנה שעברה, תשחק ללא הענק נתן ג'וואי, הידוע כבייבי שאק האוסטרלי. 

גלאטסראיי תנסה לעצור את הנרי דומרקאנט, שכל התקפת קאזאן נשענת על יכולת הקליעה שלו. חמון לוקאס עשוי להיות האיש שיוצמד אליו, יחד עם טוטקו אקיק ואולי גם ג'וש שיפ. אלכסיי סברסנקו, הביג מן של קאזאן, לא ילקק דבש מול לוקאס אנדריץ' מהצד של הטורקים, אם כי קאזאן עשוייה לנצח.
קלי מקארת'י מקאזאן אמר: "זהו משחק קשה ביותר. יהיה קרב צמוד. יכולת פחות תשחק פה תפקיד, אלא בעיקר לחימה. נצטרך לבוא מוכנים". אנדר ארסלאן מגלאטסראיי הוסיף: "ניצחון במשחק הזה יהיה שווה בשבילנו כמעט בביטחון כרטיס לטופ 16, ואנחנו גם רוצים להחזיר להם על הניצחון באיסטנבול".

משחק מס' 162: קאזאן - גלאטסראיי  (7+). ההימור: 1

צילום: galatasaray.org

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b