פנרבחצ׳ה תעצור את ספנוליס?

המלצת WINNER ליורוליג: מלך הסלים של המפעל מגיע לטורקיה עם אולימפיאקוס, למשחק חשוב במחזור השביעי

יום חמישי 01 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
פנרבחצ׳ה/ אולקר ואולימפיאקוס ייפגשו הערב (חמישי) למשחק במסגרת המחזור השביעי בבית א' של היורוליג. שתי הקבוצות מחזיקות במאזן זהה עד כה, כשכל אחת מהן רשמה שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים. השתיים אף חולקות את המקום השני בבית, יחד עם שתי קבוצות נוספות, כשרק הפרש סלים מפריד ביניהן, ומה שיקבע לבסוף את מיקומן יהיה ההפרשים במשחקים ביניהן.

פנרבחצ׳ה ניצחה בשני משחקי הבית האחרונים שלה, בעוד אולימפיאקוס מחפשת את ניצחון החוץ הראשון שלה במפעל. במשחק הקודם באתונה אולימפיאקוס ניצחה 74-81. היוונים גם ניצחו את פנרבחצ׳ה בכל חמשת הביקורים הקודמים שלהם באיסטנבול. שתי הקבוצות עושות הכי הרבה פאוולים, ביורוליג כך שצפוי משחק פיזי.

אולימפיאקוס תיאלץ להסתדר ללא פאנוס וסילופולוס, כשפנרבחצ׳ה תשחק ללא מרקוס תומאס ומירסאד טורקאן. פנרבחצ׳ה חייבת לעצור את ספנוליס, הסופרסטאר של היוונים ומלך הסלים של היורוליג, שקלע 26 נקודות בממוצע בשלושת המשחקים האחרונים. נראה כי אומר אנאן מפנרבחצ׳ה מסוגל לעצור אותו. טאבו ספולשה, הפורוורד של פנר, מסוכן ביותר, אבל הוא יקבל פייט מפפניקולאו. מתחת לסלים יהיה קרב קשה בין גספאר וידמאר מאולקר ללזרוס פפדופולוס מאולימפיאקוס. התחזית - ניצחון לאולקר.

אומר אנאן מאולקר אמר: ״יש יריבות גדולה בין שני המועדונים, אבל גם ידידות אמיצה. אנחנו שואפים להשיג פה ניצחון שחשוב להמשך הדרך״. וסילס ספנוליס מאולימפיאקוס אמר: ״המשחק הזה בטח לא יהיה טיול. אם ננצח זה יבטיח לנו את השלב הבא וזו המטרה שלנו״.

משחק מס' 185: פנרבחצ׳ה/ אולקר - אולימפיאקוס 4+. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f