מטרד? מדובר בזכות גדולה

המלצת WINNER למשחקי הליגה האירופאית: מאמן מכבי ת״א במסיבת עיתונאים לפני המשחק מול בשיקטאש בליגה האירופאית: ״זו הזדמנות טובה להתאושש מהדרבי״

יום חמישי 01 דצמבר 2011
אורית מרום

מכבי תל אביב השלימה אמש (רביעי) את ההכנות שלה לקראת המשחק מול בשיקטאש הערב במסגרת הליגה האירופית. הצהובים קיימו ב'בלומפילד' מסיבת עיתונאים בנוכחותם של מוטי איוניר ועומר ורד, ומיד אחריה יצאה הקבוצה לערוך את האימון המסכם.

הסיכוי היחיד של מכבי ת"א להעפיל לסיבוב הבא הוא באם היא תנצח את בשיקטאש ואת דינאמו קייב במחזור האחרון, בתנאי שקייב תפסיד גם הערב במשחקה מול מוליכת הבית סטוק, כשגם בשיקטאש צריכה להפסידה במחזור האחרון לסטוק. בסיבוב הקודם מכבי ת"א שיחקה בטורקיה מצויין, אך סבלה מחוסר מזל גדול והובסה 5-1. 

בשיקטאש בנוייה משחקנים עם שמות גדולים, אבל היכולת שלה היא בינונית. היא לא קבוצת חוץ גדולה במיוחד, והפסידה בחמישה משחקי חוץ במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה וניצחה בשלושה בלבד. הכח שלה בבית נובע מהאוהדים שלה, כשבחוץ היא די מקרטעת והיא הפסידה גם בסטוק 2-1 וגם בקייב 1-0. 

מכבי ת"א, מנגד, נמצאת במשבר גדול. הקבוצה אחרי ארבעה הפסדים רצופים, אחד לסטוק בליגה האירופית ושלושה רצופים בליגה לבית"ר ירושלים, עכו והפועל ת"א בדרבי האחרון. 

מאמן הקבוצה מוטי איוניר, אמר: ״כמובן שמצב הרוח בקבוצה ירוד בעקבות ההפסד בדרבי. ההשתתפות בליגה האירופית היא זכות גדולה למכבי, וכמובן שלא מדובר במטרד. להיפך. אם ננצח במשחק זה יכול לשנות את האווירה בקבוצה ולעזור לנו להתאושש מאירועי הדרבי״.

שחקן הקבוצה עומר ורד אמר: ״בשיקטאש קבוצה מצויינת ויהיה לנו קשה להתאושש מולה, אם כי התוצאה מהמשחק הקודם, 5-1, לא תחזור. כמובן שמצב הרוח בקבוצה לא בשיא אחרי ההפסד בדרבי, אבל נצטרך לחזור לעצמנו במגרש״. 

משחק מס' 226 - מכבי ת"א - בשיקטאש. ההימור: 1 (יחס 3.40)

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f