אפילו מכבי הפסידה במילאנו

המלצת WINNER ליורוליג: ריאל מדריד תתמודד הערב מול ארמאני מילאנו במשחק במסגרת המחזור ה-7. האורחים מצפים למשוכה לא קלה

יום חמישי 01 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור השביעי בבבית ג' של היורוליג זימן לנו הערב (חמישי) מפגש בין ארמאני מילאנו לריאל מדריד. למילאנו שני ניצחונות וארבעה הפסדים עד כה, בעוד ריאל עם מאזן הפוך של ארבעה ניצחונות ושני הפסדים. 

שתי הקבוצות נפגשו ביניהן 22 פעמים בעבר, ומדריד הצליחה לנצח את מילאנו רק פעם אחת במשחק חוץ, לפני שנתיים בטופ 16. הפעם, מדריד נסעה למילאנו בלי רודי פרננדז הסובל מבעיה בברך. נוביקה וליקוביץ' פצוע גם הוא. מאליק היירטסון ממילאנו בספק למשחק בגלל פציעה.

ג'ייסי קרול מריאל הוא הסקורר הטוב ביותר במפעל - אם מחשבים את דקות המשחק שניתנות לו. הפעם הוא יקבל מקום בחמישיה בגלל היעדרו של פרננדז, כשגם סרג'יו יול יקבל כר פעולה נרחב יותר. לקרול יהיה קרב מעניין מול דרו ניקולאס ממילאנו. דנילו גלינארי, הכוכב האיטלקי, יקבל שמירה כפולה מקרלוס סוארז ומרטי פוסיוס האגרסיבים. מתחת לסלים יהיה קרב גדול בין יאניס בורוסיס ממילאנו לאנטה טומיץ' מריאל.
אומאר קוקו ממילאנו אמר: "אנחנו חייבים להתחיל לנצח בשביל להגיע לטופ 16. הפסד עלול להיות סוף הסיפור שלנו בבית הקשה שאליו הוגרלנו". סרג'יו רודריגז מריאל אמר: "משחק קשה ביותר. אפילו מכבי ת"א, הקבוצה הטובה בבית, הפסידה במילאנו, ככה שניצחון שלהם לא יפתיע איש".    

משחק מס' 204: מילאנו (3+) - ריאל מדריד. ההימור: 2
 
צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f