להעפיל לשלב הבא עוד הערב

המלצת WINNER לליגה האירופית: שאלקה תארח את סטיאווה בוקרשט למשחק במסגרת המחזור החמישי, בידיעה כי ניצחון יעניק לה את הכרטיס לשלב הבא

יום חמישי 01 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
שאלקה תארח הערב (חמישי) את סטיאווה בוקרשט למשחק במסגרת המחזור החמישי בשלב הבתים של הליגה האירופית.

ניצחון הערב יבטיח לגרמנים העפלה לשלב הבא, וגם ירים את הביטחון העצמי של השחקנים אחרי ההפסד לבורוסיה דורטמונד בליגה. יאן הונטלאר, כוכב שאלקה, אמר: "המטרה שלנו היא להעפיל לשלב הבא לעיניי הקהל הביתי שלנו. אסור לנו להשאיר את העבודה למשחק הבא, כי מכבי חיפה יריבה חזקה מאוד, ויכולה להעיף אותנו מהמפעל".

הונטלאר, שיסיר את המסכה מאפו אחרי שהשבר ממנו סבל התאחה, יחגוג 50 משחקים בזירה האירופית הערב. בלם הקבוצה בנדיקט האוודס יחמיץ את המשחק.

שתי הקבוצות החליפו מאמנים מאז המפגש האחרון ביניהם. ליל סטאן החליף את רוני לוי בסטיאווה, כאשר ראלף רנגרינק עזב את שאלקה במקביל אליו לטובת הוב סטיבנס. המשחק הקודם ביניהן נגמר ב-0-0.

הברזילאי טאטו יחסר בסטיאווה, ואילו פלורי קוסטה מושעה. שאלקה מובילה את הבית עם 8 נקודות, סטיאווה שלישית עם חמש נקודות. סטיאווה שישית בליגה הרומנית, ונמצאת אחרי ניצחון 0-1 על בראשוב בליגה. שאלקה חמישית בבונדסליגה, אבל ההפסד לדורטמונד סיים סדרה של שבעה משחקים ללא ניצחון מבחינתם. סטיאווה ניצחה רק משחק אחד מתוך 13 משחקים מול יריבות גרמניות, ולא הבקיעה בארבעת המשחקים האחרונים מולן. הניחוש: ניצחון לשאלקה.  

משחק מס' 178:  שאלקה - סטיאווה בוקרשט. ההימור: 1 

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b