2 המלצות WINNER לבונדסליגה ב'

משחקי המחזור ה-17 בליגה הגרמנית השניה יחלו ביום שישי, ואנו בחרנו להעניק לכם המלצות לשני משחקים

יום שישי 02 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
משחק מספר 17: אוניון ברלין - קוטבוס. ההימור: 1

אוניון מדורגת במקום השמיני בטבלת הבונדסליגה ב' עם 25 נקודות במאזנה, כשאנרג'י קוטבוס במקום התשיעי ולה 22 נק'. סימון תאודורה מאוניון הוא הפצוע היחידי בקבוצה. בקוטבוס יעדרו דניאל אדולנג, כריסטיאן מולר ומארק אנדרה קרושקה. 

אוניון מגיעה למשחק אחרי ניצחון חוץ מרשים 2-5 על האנזה רוסטוק, כשכוכבה ג'ון ג'איירו מוסקרה כבש שניים מחמשת שעריה במחצית השניה. הבעיה מצידה- הקבוצה עדיין לא חיברה שני ניצחונות רצופים העונה. 

קוטבוס תנסה לשחזר את הפורמה הטובה שלה מפתיחת הליגה, כשניצחה בארבעה מחמשת המשחקים הראשונים. ב-11 המשחקים מאז היא ניצחה רק פעמיים. בשבוע שעבר היא סיימה בתיקו 0-0 מול אינגלוסטדט מהתחתית. קוטבוס שמרה על רשת נקיה בשני משחקיה האחרונים והיא בלתי מנוצחת בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה. 

בשלושת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות הללו בברלין, כל צד ניצח פעם אחת ומשחק אחד נגמר בתיקו. במשחק האחרון בשנה שעברה יוניון ניצחה 2-4. אוניון רשמה לאחרונה תיקו 0-0 מכובד מול מוליכת הליגה בורוסיה דיסלדרורף בבית, ונראה כי היא תנצח הערב.

משחק מס' 19: אינגלוסטד - בראונשוויג. ההימור: 2 (יחס 2.15)

אינגלוסטד סוגרת את הטבלה עם עשר נק' ב-16 משחקים, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי 11 משחקים ללא ניצחון במהלכם היא הפסידה שמונה פעמים. בראונשוויג מדורגת במקום השביעי בטבלה אחרי שניצחה בשלושה מחמשת משחקיה האחרונים, שניים בליגה ואחד במשחק ידידות. במחזור האחרון הביסה בראונשוויג את בוכום בתוצאה 0-4 בבית. 

בעונה שעברה ניצחה בראונשוויג 1-2 בבית, ובחוץ השתיים נפרדו בתיקו 3-3 אחרי שאינגלוסטד כבר הוליכה 0-3. לדעתנו, בראונשוויג נמצאת בכושר טוב יותר ויכולה לנצח את המשחק. אנו ממליצים להמר עליה ולקבל יחס גבוה יחסית.

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק