סיאטל מחפשת נקמה

המלצת WINNER ל-NFL: כשהיא תארח הלילה את פילדלפיה איגלס, סיאטל סיהוקס תנסה לרשום ניצחון ולמחוק את זכר התבוסה מהמשחק הקודם ביניהן

יום חמישי 01 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
סיאטל סיהוקס תארח הלילה (בין חמישי לשישי) את פילדלפיה איגלס למשחק במסגרת ה- NFL, ליגת הפוטבול האמריקאית.

שתי הקבוצות במאזן זהה של ארבעה ניצחונות ושבעה הפסדים עד כה. פילדלפיה טובה יותר בהתקפה וצוברת 23.8 נק' למשחק בעוד סיאטל צוברת רק 16.8 נק'. בהגנה סיאטל טובה יותר וסופגת רק 21.8 נק' למשחק בעוד שפילדלפיה סופגת 22.8 נק' למשחק.
סיאטל במאזן שלילי במשחקי הבית של שני ניצחונות ושלושה הפסדים, כאשר פילדלפיה במאזן של שלושה ניצחונות חוץ ושני הפסדים.
מייקל ויק, הקווטרבק של פילדלפיה, דייק עד כה ב-60.3 אחוזים מהמסירות שלו, עשה 2193 יארד וייצר 11 טאצ'דאונס ו-11 חטיפות. טרוויס ג'קסון מסיאטל דייק ב-59.1 אחוזים מהמסירות שלו, עשה 2065 יארד עד כה, 9 טאצ'דאונס ו-12 חטיפות.
שתי הקבוצות נפגשו 5 פעמים בעשר השנים האחרונות, ופילדלפיה רשמה מאזן של שלושה ניצחונות ושני הפסדים במשחקים האלה. המשחק האחרון ביניהן היה ב-23 בספטמבר השנה, ופילדלפיה ניצחה 3-27 במשחק שאותו אירחה. נראה כי פילי תזכה בניצחון נוסף.
דיסין ג'קסון מפילי אמר: "זהו קרב קשה ביותר שצריך לבוא אליו מוכנים. אני מאמין שנחייך בסיום המשחק". דאג בלדווין מסיאטל אמר: "המשחק הזה הוא נקודת ציון חשובה. אם ננצח בו ניכנס למסלול של הצלחות. אני מאמין שאני וחבריי נדע איך לנקום את התבוסה לפני חודשיים בפילי".  

משחק מס' 4: סיאטל סיהוקס 4+ - פילדלפיה איגלס. ההימור:  1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f