אם אתה לא כובש אתה סופג

מוקדמות היורו - בית 5: המאמן האסטוני, ילה חוס, הראה את אכזבתו מהמשחק הערב, לאחר התבוסה 4:0 מול נבחרת ישראל. על בן סהר: הוא שחקן טוב מאוד. על המשך הקמפיין: אנחנו מדינה צעירה בכדורגל העולמי

יום רביעי 28 מרץ 2007
שרון חלבי

 אכזבה גדולה נרשמה הערב (רביעי) במחנה האסטוני, לאחר שהשלימו עם התבוסה 4:0 מול נבחרת ישראל. אסטוניה לא ניצחה בחמישה משחקים ונמצאת צמודה לאנדורה, האחרונה בטבלה.

ילה חוס,  המאמן האסטוני היה מאוד מאוכזב בסיום ואמר: "במחצית הראשונה אני מאמין שעשינו הרבה בעיות וטעיות. במחצית השנייה עשינו שינויים וחזרנו למשחק. זה בהחלט פגע בנו בתנאי העליה. ישראל חזרה למשחק, אם אתה לא כובש אתה בסוף חוטף וספגנו 4 שערים".

"אנחנו מאוד מאוכזבים ועדיין לא כבשנו בטורניר. אנחנו נצטרך לעשות את השינויים ביחד".  על בן סהר: "הוא בהחלט שחקן טוב וראינו זאת הערב עם צמד השערים".

על העתיד ובכלל על נבחרת אסטוניה אמר חוס: "אסטוניה היא מדינה יחסית צעירה: יש לנו הרכב צעיר בהרכב, לכן אסטוניה היא מדינה צעירה בכדורגל העולמי. אנחנו עושים צעדים כדי להתקדם. יש לנו בסיס טוב לשחקנים צעירים, כדי לקבל ניסיון במיוחד בליגה המקומית ובזירה הבינלאומית".

"יש לנו רמה גבוהה טובה בליגה. אנחנו בהחלט היינו לוקחים את המודל הישראלי ומאמצים אותנו כמו מכבי חיפה והפועל  תל אביב. יש לנו עדיין בסיס טוב, וננסה להתפתח בעתיד. אולי בעוד 6 שנים נראה את האסטונים ברמות הגבוהות". 

תמונה: יותם רונן.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק