הופנהיים מציגה: הכי רע בחוץ

המלצת ווינר לבונדסליגה: באייר לברקוזן לא צפויה להיתקל בקשיים מול הופנהיים שמצויה בכושר גרוע, כשהניצחון האחרון של הופנהיים היה לפני חודש מול קלן בבית. בחוץ הפסידה הופנהיים ארבעה משחקים ברציפות

יום שישי 02 דצמבר 2011
שלמה חסיד

משחקי המחזור ה-15 בבונדסליגה הגרמנית ייפתחו ביום שישי בערב במשחק בין באייר לברקוזן להופנהים.

הניצחון האחרון של הופנהיים היה לפני חודש מול קלן בבית בשיעור 2:1. הקבוצה הפסידה בכל ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה בליגה. באייר לברקוזן מעולם לא הפסידה בליגה להופנהיים מאז שזו עלתה לליגה הראשונה לפני שלוש שנים. 

לברקוזן מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד, עם שתי תוצאות תיקו, מול המבורג 2:2 ובמחזור האחרון מול הרטה ברלין 3:3 ועם שני ניצחונות מול קייזרסלאוטרן בליגה ומול צ'לסי בליגת האלופות. במחזור האחרון מול הרטה, פיגרה באייר כבר 2:0, ארן דרדיוק המצויין כבש שלושער והעלה את לברקוזן ליתרון 3:2 אך בדקה ה-82 היא ספגה שער נוסף והמשחק נסתיים בתיקו דרמטי. 

 טרנקילו ברנטה ורנה אדלר הפצועים יעדרו בלברקוזן, כשסטפן ריינרץ יחליף את אומר טורפק הפצוע אף הוא. בהופנהיים שני מושעים - צ'ינדו אובאסי ורוברטו פירמינו - שאיחרו ביחד לאימון ונזרקו מהסגל למשחק, למרות שמדובר בשני שחקנים מובילים. אנדראס בק חוזר מהשעיה בקבוצה.

רוברטו פירמינו המושעה הוא כוכב ההתקפה של הופנהיים עם חמישה שערים, ומוביל את טבלת כובשי הבונדסליגה יחד עם חלוץ באיירן ארן דרדיוק. פביאן ג'ונסון, קשר נבחרת ארה"ב והופנהיים, כבר עם חמישה בישולים בליגה, נחשב לכישרון העולה של הקבוצה.

התחזית - ניצחון נוסף ללברקוזן.

משחק מספר 59: באייר לברקוזן - הופנהיים . ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

טלספורט בפייסבוק

f