ראשון לא צפויה לטיול בחולון

המלצת ווינר לליגת הכדוריד: הפועל ראשון לציון יוצאת למשחק חוץ מול מ.כ חולון החלשה. אלא שחולון כמעט והדהימה בשבע שעבר את אס"א תל אביב

יום שישי 02 דצמבר 2011
שלמה חסיד

 משחקי המחזור השביעי בליגה הלאומית לכדוריד יחלו היום כשהמעניין מבין ארבעת המשחקים שיערכו היום  יהיה זה בין מ.כ חולון להפועל ראשון לציון.

חולון כמעט חוללה סנסציה ענקית בשבוע שעבר כשמתחה את אס"א ת"א במגרשה של האחרונה, והצליחה להפסיד רק בשתי נקודות הפרש 32:30. היום יש לה עוד משחק מול אחת מאריות הליגה - הפועל ראשל"צ, ונראה כיצד תתפקד מולה חולון.

 על הנייר מדובר במשחק שהוא באנקר לטובת הקבוצה של עידן מימון שרשמה שישה ניצחונות בששת משחקי הפתיחה, בעוד שחולון העולה החדשה ניצחה רק משחק אחד והפסידה חמש פעמים. 

אם מוסיפים לכך את העובדה שחולון ספגה השבוע מהלומה בבית הדין המשמעתי שהרחיק את הפיבוט שלה סרגיי סבצקי משני משחקים - זה רק מחזק את הניחוש שראשל"צ תחגוג מולה. אבל אל תמהרו לשים על זה כסף.

יו"ר הפועל ראשל"צ, דודי פלאח, שכבר ראה הרבה תסריטים על מגרש הכדוריד אמר: "אנחנו צריכים להיזהר, כי יש לנו הרבה פצועים. דניס זכארוב פצוע, וכך גם אלירן רן, טל הרשקוביץ' וגיא כהן שביום רביעי לא התאמן. חולון היתה מצויינת מול אס"א ככה שאסור לנו להיות שאננים".

דורון כזום, מאמן חולון אמר: "השחקנים שלי נלחמו כמו גברים במשחק האחרון, ואני ממש מרוצה מהם. אם ניתן את אותו פייט בבית שלנו מול הפועל ראשון לציון נעשה מולם תוצאה טובה ונשלח מסר לשאר הקבוצות שכאן בחולון הם לא ילקקו מולנו דבש".

משחק מספר 16: מ.כ. חולון‎ (+6) ‎ - הפועל ראשון לציון. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8