חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן

שחר פאר לאחר הניצחון על גארבין: הרבה פעמים הגעתי לרבע הגמר והפסדתי, אני שמחה שהפעם זה לא קרה. פאר תפגוש הלילה ב-04:00 את סרינה וויליאמס שניצחה את ואידיסובה 1:6 ו-4:6

יום חמישי 29 מרץ 2007
אורן קורנפלד

אחרי שלא ספרה את יריבתה ברבע הגמר, שחר פאר כבר חושבת על השלב הבא ועל המפגש מול סרינה וויליאמס שגברה הלילה על ואידיסובה בטורניר מיאמי.

במסיבת העיתונאים שנערכה עימה לאחר הניצחון המבטיח על טטיאנה גארבין האיטלקייה 0:6 ו-3:6, היא משתפת את הנוכחים במה שעבר עליה במהלך המשחק ואחריו, ובנוסף נותנת מבט לעבר העתיד. להלן עיקרי הדברים:

ש: ברכות, עד כמה את שמחה והאם את יכולה להתייחס למשחק?

ת: "אני שמחה מאוד. רק עכשיו דיברתי עם אימי. זו הפעם הראשונה שאני מגיעה לחצי הגמר בטורניר מסוג טייר 1 או בכלל בטורניר גדול, וחיכיתי לזה הרבה זמן, כך שכרגע אני רק רוצה להנות מזה. אני מאוד שמחה. האמת שציפיתי למשחק קשה יותר מכיוון שטטיאנה היא שחקנית מצויינת. היא קשוחה מאוד. הרבה פעמים הגעתי לרבע הגמר והפסדתי, אז כנראה שהגיע הזמן שלי גם לנצח בשלב הזה. אני חושבת ששיחקתי חכם, שיחקתי בצורה שקולה. לקראת סיום המשחק הייתי קצת מתוחה, אבל זה קורה לכולם. אני פשוט שמחה מהצורה ששיחקתי היום".

ש: את ממשיכה להשתפר כל הזמן. מה את עושה העונה כדי לשפר את המשחק שלך?

ת: "בחודש מרץ פגשתי את חוזה גארוס ובאוגוסט החלפתי את המאמנים, אבל זו החלטה שקיבלתי עם עודד (טייג) ומולי (אפשטיין), מאמני הכושר והטניס שלי. אולי כל הצוות הוא זה שאחראי להשתפרות שלי. אני מנסה להיות יותר אגרסיבית ולשפר את הסרב שלי, כדי שאני אוכל להשתמש בסלייס ולבוא לרשת, שזה דבר לא פשוט. זה לוקח זמן". 

ש: איך התקבלת בישראל לאחר אליפות אוסטרליה הפתוחה?

ת: "הגעתי לישראל לאחר טורניר בטוקיו וזה לא היה פשוט. אני לא הייתי מוכנה לזה. זה היה דבר ענק אחרי אליפות אוסטרליה, אבל אני חושבת שבפעם הבאה שאני אחזור אני אתרגל לרעש מסביב ואני אדע כיצד להתמודד עם זה. הם תומכים בי והם מאוד נחמדים אליי, אבל אני צריכה להיות מוכנה להתמודד עם איך להתנהג עם האנשים. זה לא פשוט ואני צריכה להנות מזה".

וויליאמס לא ריחמה על ואידיסובה

יריבתה של שחר פאר בחצי הגמר כאמור היא סרינה וויליאמס (הלילה ב-04:00), אותה פגשה פאר ברבע גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה, לאחר שהישראלית לא הייתה רחוקה מהפתעה.

וויליאמס גברה 1:6 ו-4:6 על ניקול ואידיסובה הצ'כית ובכך זכתה בכרטיס לחצי הגמר. המערכה הראשונה הייתה בשליטתה של הטניסאית האמריקאית שאיבדה משחקון אחד בלבד. המערכה השנייה הייתה מעט יותר צמודה, כשואידיסובה כבר הובילה 3:4, אך מכאן היא נכנעה לניסיון של וויליאמס ובסיום ירדה מנוצחת.

סלע הודח במקסיקו סיטי

אלוף ישראל, דודי סלע הודח מהמשך משחקי הצ'לנג'ר במקסיקו סיטי (פרסים בסך 125 אלף דולר) לאחר שהפסיד לדיק נורמן מבלגיה שדורג רביעי בטורניר (117 בעולם) 7:6 ו-6:4.

סלע פתח רע מאוד את המשחק ופיגר 5:0, אך הצליח לחזור עד שוויון 5:5 ובהמשך הפסיד את המערכה. את המערכה השנייה הוא פתח טוב יותר, אך זה לא הספיק מול הבלגי שהעפיל לרבע הגמר.

יוון: אובזילר ברבע הגמר

ציפי אובזילר העפילה לשלב רבע הגמר בטורניר הנערך ביוון (פרסים בסך 25 אלף דולר) לאחר שגברה 6:4, 1:6 ו-2:6 על ג'סיקה קירקלנד (287 בעולם) האמריקנית.

בשלב הבא תפגוש אובזילר את אנה גראסימו המקומית (356 בעולם) שניצחה לפני כשבועיים ברמה"ש, לאחר שגברה 4:6 ו-6:7(8) על ורדיאנה וררדי האיטלקייה שהעפילה מהמוקדמות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק