בין אליפות וירידת ליגת

המלצת WINNER לליגה הארגנטינאית: טיגרה שבמקום השני בטבלה עלולה לסיים את הערב מבחינתה ללא תואר האליפות ועם הסתבכות בתחתית. החישוב התלת שנתי בארגנטינה מסבך בקרבות הירידה גם את המארחת, סן לורנצו

שבת 03 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
טיגרה האורחת הערב נראית נהדר. היא מגיעה למשחק מול סן לורנצו לאחר 3 ניצחונות ליגה רצופים וניצחון בגביע באמצע השבוע האחרון, אבל הריצה שלה עשויה להסתיים עוד היום - ללא קשר לתוצאת המשחק שלה בסן לורנצו, בוקה ג'וניורס מוליכת הטבלה זקוקה לנקודה בלבד כדי להבטיח את האליפות - נקודה שתחסל לטיגרה את העונה.

סן לורנצו במקום ה-15 בליגה הארגנטינאית, טיגרה כאמור במקום השני, מרחק 9 נקודות מבוקה המוליכה כשנותרו עוד 3 מחזורים לסיום. ג׳ונתן בוניטלי מושעה בסן לורנצו, שמגיעה  אחרי 0-0 מול אולד בויז ברוסאריו, משחק שקטע רצף של 2 הפסדים רצופים. טיגרה ניצחה 3-0 את אתלטיקו רפאלה בבית במחזור הליגה האחרון, ולפני כן ניצחה ברוסאריו את ניואלס אולד בויז 1:0. בשורות טיגרה ייעדר הערב מתיאס אסקובר הפצוע.

למרות שהיא מרחק 9 נקודות מהמקום הראשון, טיגרה למעשה בסכנת ירידה. שתי הקבוצות בסכנה בעקבות החישוב התלת שנתי שקובע את היורדות בארגנטינה. כרגע סן לורנצו וטיגרה נושקות לקו האדום, ככה שמדובר בקרב על שש נקודות, ועל השאלה למי יש סיכוי טוב יותר לא לרדת אוטומאטית אלא להגיע לפלייאוף נגד הנשירה.

טיגרה בעונה מצויינת, למרות האמור לעיל, יש לה 7 ניצחונות, 6 תיקו ורק 3 הפסדים . סן לורנצו עם 4 ניצחונות, 4 תיקו ו-8 הפסדים. סן לורנצו לא ניצחה חמישה משחקים להוציא את משחק הגביע בשבוע שעבר.

סן לורנצו ניצחה ב-7 מ-9 המשחקים האחרונים בין הקבוצות, אבל טיגרה ניצחה את שני המשחקים האחרונים ביניהן. והערב? אנחנו עם טיגרה.

משחק 231: סן לורנצו - טיגרה. ההימור: 2

צילום: האתר הרשמי של סן לורנצו

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק