תיקו יעשה את העבודה

המלצת WINNER לליגה האיטלקית: אינטר שעדיין מסובכת במאבקי התחתית תארח את אודינזה, שרוצה לשוב אל המקום השני בטבלה, לפחות באופן זמני. מאזן החוץ של אודינזה ורשימת הפצועים של הנראזורי יסבכו את המשחק

שבת 03 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

אינטר תארח הערב את אודינזה, למשחק שהיה אמור להיות לאחד ממשחקי הצמרת של ליגת הסרייה א' - אך הפך לעוד קרב הישרדות עבור קבוצתו של קלאודיו ראניירי, שבאופן מדהים רחוקה רק 4 נקודות מהקו האדום עם 4 ניצחונות ב-11 משחקים. אודינזה ממול עם 24 נקודות מ-12 משחקים, מקווה לרשום ניצחון חוץ יוקרתי בסן-סירו ולחזור לפחות באופן זמני למקום השני, על חשבון יובנטוס שתשחק רק ביום ראשון.

יש לקלאודיו ראניירי, מאמנה של אינטר לא מעט סיבות לאופטימיות. קבוצתו צריכה עוד לערוך משחק השלמה וכך היא תוכל להתקדם עוד טיפה בטבלה. בנוסף, מגיעה אינטר לאחר 2 ניצחונות ליגה רצופים על סיינה בחוץ (0:1) ועל קליארי בבית (1:2). 

הסיבות לפסימיות בשורות אינטר הן לא מעטות: אינטר תחסר את ווסלי שניידר ואת הבלם לוסיו הפצועים. גם אמיליאנו ויויאנו יחסר הערב לראניירי בסגל. מהצד השני, המגנים מאיקון וכריסטיאן קיבו אמורים לשוב לפחות לסגל הקבוצה, כמו גם דייגו פורלאן. סביר להניח ששלושתם לא יפתחו בהרכב, אולם וודאי ישולבו בהמשך. הזברות מאודינזה בסגל מלא למשחק.

בשבוע שעבר אודינזה הרשימה מאוד כשניצחה באולימפיקו את רומא. אנטוניו פלורו פלורס צפוי להחליף הערב בהרכב את אבדי, שפתח במשחק מול רומא. 

באינטר מודעים לכך ש-2 ניצחונות במשחק החסר מול גנואה והערב על חשבון אודינזה יקפיצו את הקבוצה לאיזור הצמרת הגבוהה. זה אמנם יהיה ללא סיכוי אמיתי לזכות באליפות, אבל לפחות זה יוציא אותה מהמקום המביך בתחתית. 

בכלל, ניצחון היום יוביל את אינטר לראשונה העונה לחצי העליון של הטבלה. הבעיה שלה שזה יהיה לא קל. אודינזה ספגה העונה רק 6 שערים, פחות מכל קבוצה בליגה. אגב, אודינזה השיגה העונה רק ניצחון חוץ אחד בשישה משחקים - והצלחת הקבוצה היא בזכות מאזן הבית המדהים שלה, בו היא מושלמת. בבית היא ספגה שער אחד בלבד במשחקי הבית לעומת 5 שערים שספגה במשחקי חוץ לצד 3 שערי זכות, נתון מדהים עבור קבוצה שיכולה להיות רחוקה הערב רק בהפרש שערים ממובילת הטבלה.

ללא ווסלי שניידר וככל הנראה שגם ללא פורלאן, אינטר תתקשה מאוד לפצח את ההגנה של אודינזה. קבוצתו של ראניירי לא הצליחה להרשים העונה בשום שלב, ובאודינזה ככל הנראה יסתפקו גם בתוצאת תיקו נוספת - להערכתנו התוצאה ההגיונית ביותר למשחק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f