הקו האדום מלחיץ את לאוטרן

המלצת 'WINNER לליגה הגרמנית: אחרי חמישה משחקים רצופים ללא הפסד, נכנעה קייזרסלאוטרן בשני משחקי הליגה האחרונים ונקלעה אל מתחת לקו האדום. עם שכטר וללא ורמוט היא תארח את הרטה התשיעית בטבלה

שבת 03 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

 קייזרסלאוטרן והרטה ברלין ייפגשו היום במסגרת המחזור ה-15 בבונדסליגה, כאשר שני הצדדים מחפשים לנצח משחק לאחר שלא עשו זאת לכל אורך החודש האחרון. 

קייזרסלאוטרן הדרדרה אל המקום ה-16 בבונסליגה עם 13 נקודות, אל מתחת לקו האדום, בעוד הרטה במקום התשיעי עם 18 נק׳. לאוטרן כבר 4 מחזורי ליגה ללא ניצחון, האחרון היה בחוץ מול פרנקפורט במסגרת הגביע בסוף חודש אוקטובר, בעוד המבורג ניצחה לאחרונה את וולפסבורג, גם היא בסוף אוקטובר.

מרקוס באבל, מאמן הרטה שחוזהו פג בסוף השנה, דחה את הצעת הקבוצה לדון עכשיו על חתימת חוזה חדש: ״יש עוד הרבה זמן לדון בזה, בינתיים כולנו מרוכזים במשחק מול לאוטרן״, אמר המאמן.

מרקו קורץ, מאמן לאוטרן, חתם לפני כחודש על הארכת חוזה עד תום 2013. מרגע חתימתו על החוזה החדש הקבוצה שלו לא הפסידה ארבעה משחקים ברציפות, ומיד לאחר מכן הפסידה שני משחקים רצופים, האחרון שבהם 0-1 לנירנברג בחוץ.

איתי שכטר צפוי לרשום הופעה נוספת בהרכב קייזרסלאוטרן, גילי ורמוט שוב לא יהיה בסגל לקראת עזיבה אפשרית בחלון ההעברות הקרוב.

קורץ אמר: ״ניתחנו את ההפסד לנירנברג, אנחנו יודעים איפה טעינו ונעשה את הכול כדי ללמוד ולתקן כבר במשחק מול הרטה״. יאן שימונק, איליאן מיקנסקי וג׳וליאן דרסטורף פצועים בקבוצה. אנדרה מיאטוביץ׳ מושעה בהרטה. התחזית שלנו היא לחלוקת נקודות.

משחק 111: קייזרסלאוטרן - הרטה ברלין. ההימור: X

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק