שבוע קריטי לאלופה הצרפתית

המלצת WINNER לליגה הצרפתית: באמצע השבוע תשחק ליל מול טרבזונספור הטורקית ב-90 הדקות שיקבעו את גורלה במפעל ליגת האלופות, הערב היא מתארחת מול נועלת הטבלה בליגה המקומית בידיעה שאסור לה לאבד נקודות

שבת 03 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
 אז׳קסיו במקום ה-20 והאחרון בצרפת עם 8 נקודות בלבד מ-15 משחקים, ואם לא חסרות לה צרות במעמקי התחתית אז הערב היא תארח את האלופה, ליל במקום השלישי עם 28 נקודות - מרחק 5 נקודות מהמוליכה מונפלייה.

לליל יש ביום רביעי משחק על החיים ועל המוות בליגת האלופות מול טרבזונספור הטורקית, שניצחון בו יבטיח להם מקום בין 16 הגדולות במפעל לצד אינטר שתעפיל מראש הבית. אך לצד משחקים קריטייים בליגת האלופות, גם בצרפת ליל מאכזבת. במחזור האחרון היא אמנם גברה 0:2 על בן בסט וברסט, אך לפני כן רשמה 3 תוצאות תיקו רצופות וכך איבדה את הפסגה.

אז׳קסיו בצרות עם ניצחון ליגה בודד עד כה, רחוקה 6 נקודות ממקום מבטחים מעל הקו האדום בו ניצבת ולנסיין שבמקום ה-17.

ליל רוצה להשיג במשחק הזה ניצחון שלישי רצוף בכל המפעלים. בלם הקבוצה פרנק בריה אמר: ״מצפה לנו משחק קשה מאוד, דווקא בגלל שאנחנו פייבוריטים ויש לנו משחק קשה בליגת האלופות, אסור לנו לחשוב רק על המשחק ביום רביעי כי אז נקבל בראש״.

החלוץ טוליו דה מלו פצוע ולא ישחק בליל, ואילו בנויאה פדרטי בספק גדול. לטי נדיה מושעה באז׳קסיו. ליל חייבת את הנקודות ואנו לא באמת רואים אותה מתקשה מול נועלת הטבלה.

משחק 190: אז'קסיו - ליל. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק