כנגד כל הסטטיסטיקות

המלצת WINNER לאפרטורה: בלגראנו קורדובה תארח הלילה את גודוי קרוז למשחק במסגרת המחזור ה-17. בלגראנו היא הקבוצה הביתית השניה הכי גרועה בליגה, בעוד גודוי, באופן מדהים, הקבוצה השניה הכי גרועה במשחקי חוץ

יום ראשון 04 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
בלגראנו קורדובה תארח הלילה (ראשון) את גודוי קרוז למשחק במסגרת המחזור ה- 17 באפרטורה. ערב ההתמודדות ביניהן, בלגראנו מדורגת במקום ה- 9 בטבלת הליגה הארגנטינאית עם 24 נקודות במאזנה ואילו גודוי במקום ה-12 ולה 20 נקודות. 

בלגראנו תיאלץ להסתדר ללא שלושה שחקנים אשר ירצו עונש השעייה במשחק - קלאודיו פרז, ריבייר רודריגז וחואן לאנדרו קוריגה, שהורחקו במשחק בו ניצחה הקבוצה 2-3 את ראסינג קלוב. אלחנדרו למבו חוזר בקבוצה. 

מן העבר השני, גודוי מגיעה למשחק אחרי שנחלה את הפסד הבית הראשון שלה העונה, כשנכנעה בתוצאה 2-1 למוליכה בוקה ג'וניורס. האורחת תהנה מסגל מלא למשחק.

בלגראנו, מהקבוצות הטובות ביותר בליגה במשחקי חוץ, הכניעה במשחקה האחרון 2-3 את ראסינג, שעד אז לא הפסידה בבית. אלא שהלילה, בלגראנו שבה הביתה, שם היא הקבוצה השניה הכי גרועה בליגה. גודוי קרוז, באופן מדהים, היא הקבוצה השניה הכי גרועה במשחקי חוץ. 

לגודוי מאזן של חמישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושישה הפסדים. בלגראנו ניצחה שישה משחקים, סיימה שישה בתיקו והפסידה ארבע פעמים. נראה כי לפנינו משחק פתוח, שכמעט בבירור יפלו בו הרבה שערים. שתי הקבוצות התקפיות מאוד וחלשות בהגנה. לכו על תיקו עם שערים.
 
משחק מס' 165: בלגראנו קורדובה - גודוי קרוז. ההימור: X

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8