3 המלצות WINNER ליום שני

כמידי היום אנו מעניקים מספר המלצות ווינר. הבוקר אנו מעניקים המלצות למשחקי הליגה הצרפתית השנייה, הליגה הגרמנית השנייה והליגה הספרדית

יום שני 05 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 213: דואיסבורג - פורטונגה דיסלדורף. ההימור: X (יחס 2.85)

דואיסבורג מדורגת במקום ה-13 בטבלת הליגה הגרמנית השנייה, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקי ליגה ללא הפסד, מתוכם שני ניצחונות רצופים 0-3 על בראונשוויג ו- 1-2 בחוץ על אוהה. מן העבר השני, דיסלדורף, מוליכת הטבלה, נמצאת בכושר מצויין ולא הפסידה מאז מרץ השנה, מאז שיחקה 26 משחקים. במחזור האחרון היא ניצחה 1-2 בפירט, כשבמשחקי החוץ שלה היא ברצף של 13 משחקים ללא הפסד, אך היא רשמה חמישה ניצחונות בלבד לצד שמונה תוצאות תיקו. 

בעונה שעברה ניצחה דיסלדורף בביתה 0-1 את דואיסבורג והפסידה לה בסיבוב השני 1-0 בחוץ. ניצחון החוץ האחרון של דיסלדורף בדואיסבורג היה לפני 31 שנים, בשנת 1980, כשמאז שנת 1981 במשחקים בין השתיים לא ניצחה קבוצת החוץ. אנו דוגלים בסטטיסטיקה הזאת. דיסלדורף קבוצה מצויינת ורק בגלל העובדה שמדובר במשחק חוץ ובנוסף לכך דויאסבורג אחרי ארבעה משחקים טובים, לדעתנו המשחק הזה לא יוכרע היום. אנחנו מסמנים כאן X.

משחק מס' 216: ריימס - נאנט. ההימור: 2 (יחס 3.45)

ריימס מדורגת במקום השלישי בטבלת הליגה הצרפתית השנייה, כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי הפסד 1-0 בקלרמונט, כשלפני כן השיגה ניצחון 0-2 בגביע על אדאמווילר מהליגה השלישית ובליגה מול איסטרס בבית. נאנט מדורגת במקום התשיעי בטבלה, כשזו פתחה חלש מאוד את העונה אבל התחזקה בתקופה האחרונה ומגיעה למשחק אחרי ארבעה ניצחונות בחמישה משחקים. במחזור האחרון הביסה נאנט 0-3 בבית את מונאקו, סוגרת הטבלה. 

בעונה שעברה, ההתמודדויות בין שתי הקבוצות הסתיימו בניצחון 1-2 לריימס בבית ותיקו 1-1 בנאנט. בגביע הן נפגשו העונה, ונאנט ניצחה 0-1 אחרי הארכה. ריימס אמנם מדורגת בחלק העליון של הטבלה, אך לדעתנו נאנט עושה התקדמות יפה מאוד בחודש וחצי האחרונים ואנו מעריכים שלא רק שהיא לא תפסיד כאן, היא יכולה גם לנצח. אנו הולכים כאן איתה.

משחק מס' 223: סביליה - חטאפה. ההימור: 1 (יחס 1.50)

סביליה מדורגת במקום השישי בטבלת הליגה הספרדית, אחרי שניצחה במחזור האחרון 0-1 את סראגוסה בחוץ. לניצחון זה קדמו שני הפסדים לגרנאדה ולבילבאו בבית ושתי תוצאות תיקו מול מאיורקה בחוץ ומול סנטאנדר בבית. חטאפה מגיעה למשחק עם הראש בעננים, אחרי ניצחון 0-1 מפתיע על ברצלונה, אשר קטע רצף של שני הפסדי חוץ רצופים, 3-1 בולנסיה ו- 2-1 בגיחון. 

חטאפה חלשה מאוד בחוץ, והיא רשמה עד כה חמישה הפסדים בשישה משחקי חוץ. לעומתה, סביליה הפסידה בשני משחקי הבית האחרונים שלה, אך לפני כן רשמת שמונה משחקי בית ללא הפסד, במהלכם ניצחה בשישה משחקים. להערכתנו, סביליה תעשה את העבודה היום.

צילום: GettyImages 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק